DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

Havaş, Didim'e de sefer başlattı

Havaş, Didim'e de sefer başlattı

24.06.2015 10:38:28
Havaş, Bodrum-Milas Havalimanı'ndan şehir merkezine gerçekleştirdiği yolcu taşımacılığı hizmetine Didim hattını da ekledi.

Havaş'ın açıklamasına göre, şehir merkezleri ile havalimanları arasında otobüs hizmeti veren Havaş, Bodrum-Milas Havalimanı'ndan şehir merkezine sürdürdüğü yolcu taşımacılığı hizmetine Didim hattını da ekleyerek yolculara yeni güzergahında hizmet vermeye başladı.

Yaz sezonu sonuna kadar devam edecek Bodrum-Milas Havalimanı ile Didim arasındaki karşılıklı otobüs seferleri Midibus araçlarla gerçekleştirilecek.

Havaş Genel Müdürü Kürşad Koçak, konuya ilişkin değerlendirmesinde, Havaş olarak Türkiye'nin 19 ilindeki çok sayıda güzergahta yolcu taşımacılığı hizmeti verdiklerini, yeni açtıkları hatlarla hizmetlerini daha fazla yolcuya ulaştırmaya devam ettiklerini belirtti.

Bodrum-Milas Havalimanı ile şehir merkezi arasındaki hatla 1997'den beri yolculara hizmet sunduklarını anlatan Koçak, "Bodrum-Milas Havalimanı ile Didim arasında da yaz sezonu süresince başlattığımız günde 14 karşılıklı seferle ülkemizin turizm potansiyeli açısından en önemli kentlerinden olan Bodrum'un yanı sıra Didim'e de yerli ve yabancı turistlerin ulaşım sorununu ortadan kaldırarak önemli bir ihtiyacı karşılayacağımıza inanıyorum" dedi.

Havaş'ın Bodrum-Milas Havalimanı ile Didim arasında sezon sonuna kadar gerçekleştireceği seferler, Havalimanı-Didim-Havalimanı olarak her gün karşılıklı 14 sefer halinde düzenlenecek. 30 kişi kapasiteli Midibus araçlarla sürdürülen seferler kapsamında, oluşacak talebe göre araç sayısının artırılması planlanıyor.

Toplam 19 istasyonda yolcu taşımacılığı hizmeti sunan Havaş, Bodrum-Milas Havalimanı-Didim hattıyla birlikte hizmet ağına 31'inci güzergahını ekledi.

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

ok

En uzun konaklama suresi 3 hafta sonra nextplace! kotu kosullar altinda resmen circus gibi gezdiriyorlar. Tecavuzler dayaklar gerilim hepsi mevcut. Tam cehennem. Resmen denilen su bu topraklarda yasamanizin bedeli var buda dinizi adabinizi unutacaksiniz! Ayni zamanda ulkenin vatandaslarina irkcilik fasistlike dogru yoneltiyorlar. Islerimiz evlerimiz isgal altinda multeciler herseyimizi alacaklar diye lanse ediliyor. Yani yapacaklari iyiligin arkasinda bile pislik var!!!!

Görüş Bildir Bizimle Paylaş