DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

Harun Karacan: 2019, İslam coğrafyasının seçimi

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Harun Karacan, 2019 yılındaki seçimlerin AK Parti'nin değil, İslam Coğrafyasının seçimi olduğunu söyledi.

4 Yıl Önce
2017-10-10 17:19:58


Kırşehir İl Başkanlığında konuşan Karacan, illeri dolaşarak 2019 için hızlı teşkilatlanmalar yaparak, il bazlarında STK'larla işbirliğini geliştirme çalışmaları yaptıklarını söyledi. Karacan, "2019 yılı seçimleri İslam Coğrafyasının var olma ya da yok olma seçimi 2019 İslam Coğrafyasında dimdik ayakta duran İslam Coğrafyasına sahip çıkan Recep Tayyip Erdoğan'ın seçimi 2019 ülkenin gelecek nesillere ya ülkeyi diri, iri, bir, beraber hep birlikte devretme zamanı ya da 2002'de başlayan bu kutlu davanın sizlerin emeğinin heba olması seçimi" dedi.

Makamlarda oturanların Recep Tayyip Erdoğan sayesinde makamlarda oturduğunu ifade eden Karacan, "Liderimizin bu kutlu davanın yürüyüşünde olduğu için makamlarda oturuluyor. Şahsımda belediye başkanları, milletvekilleri de dahil. Herkesin kişisel katkısı elbette var. Bu dava Recep Tayyip Erdoğan'ın eseri. Bizler bu kutlu davada ülkenin geleceği için çalışmalıyız. Bu ülke 12 Eylülleri yaşadı. 28 Şubat yaşandı. Parti kapatmalar yaşandı. Bu ülke MİT tırlarını gördü. 17/25 Aralık yaşandı. Hep birlikte 15 Temmuz'u yaşadık. Memleketin senelerdir altına yerleştirdikleri her tarafı sarmış hiçbir şekilde geri adım atma olmayacak. Şehitlerimizin ve gazilerin hakkını ödeyemeyiz. Ülkenin bekası için çalışan asker, polis nede 15 Temmuz şehitleri hiç birinin hakkını ödeyemeyiz. 2019 seçimlerinde bu nedenle kutlu dava için hep birlikte olmaya devam etmeliyiz. Eksiklerimizi ve yanlışlarımızı birbirimizi tamamlayarak aşacağız" diye konuştu.


Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

Görüş Bildir Bizimle Paylaş