DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

Hakem kazanç listesinde Cüneyt Çakır sürprizi

Spor Toto Süper Lig'de en çok kazanan hakemler belli olurken Cüneyt Çakır ilk 10'a giremedi, Alper Ulusoy 76 bin TL ile zirvede yer aldı.

5 Yıl Önce
2017-01-02 19:33:50

Futbolda ilk yarı sona ererken, bu dönemde Alper Ulusoy en çok para kazanan hakem oldu. Cüneyt Çakır ise 12. sırada kaldı.

Türkiye gazetesinden Ömer Faruk Ünal, hakemlerin kazançlarıyla ilgili şunları yazdı;

Spor Toto Süper Lig'in ilk yarısı 19 Ağustos'ta başladı, 26 Aralık'ta sona erdi. 16 maçlık bir periyot vardı. Hakemler verdiği ve vermediği kararlarla tartışıldı, ağır eleştiriler aldı. Kimi zaman maçın önüne geçti kimi zaman maçta hakem olduğu bile hissedilmedi (Ki olması gereken de budur)!

EN ÇOK KAZANAN ALPER ULUSOY

Peki 22 sözleşmeli hakem nasıl bir ekonomik tablo sergiledi… Daha doğrusu kim daha çok kazandı? Akla hemen uluslararası alandaki 1 numaralı gururumuz Cüneyt Çakır geliyor değil mi? Veya yine Avrupa vitrininde olan Hüseyin Göçek… Haydi o da değil diyelim? Bülent Yıldırım mı? Yok. En tepedeki sürpriz isim şaşırtıcı bir şekilde Alper Ulusoy… Yaklaşık 4 aylık süre zarfında FIFA kokartlı Alper Ulusoy 78.200 TL'lik kazançla zirvede yerini aldı. FIFA kokartlı Cüneyt Çakır, Hüseyin Göçek, Mete Kalkavan, Halis Özkahya gibi isimler ilk 9 arasında bile yer bulamadı.

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

Görüş Bildir Bizimle Paylaş