DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

Bayraktar'dan ''Ona eğitim verdiğimiz için utanıyorum'' diyen Tegmark'a yanıt

BAYKAR Teknoloji lideri Selçuk Bayraktar, 'Selçuk Bayraktar'a burada eğitim verdiğimiz için utanıyorum' diyen MIT profesörü Tegmark'a yanıt verdi.

4 Ay Önce
2022-01-18 08:35:18

BAYKAR Teknoloji lideri Selçuk Bayraktar, Massachusetts Institute of Technology'de fizik profesörü olan ABD'li Max Tegmark'ın açıklamalarına tepki gösterdi.

Sosyal medya hesabından açıklama yapan Selçuk Bayraktar, şu ifadeleri kullandı:

MIT'de görevli ismini ilk defa duyduğum sözümona bir akademisyen,Karabağ Hrkt. döneminde,bir mülakatta "Selçuk Bayraktar'a eğitim verdiğimiz için utanıyoruz" demiş. Utanmanız gereken yaptığınız soykırım ve katliamlardır. Biz topraklarımızı geri aldık. Bundan da ancak gurur duyarız!

Başlıksız-2_40

ABD'nin Selçuk Bayraktar pişmanlığı: ''Ona burada eğitim verdiğimiz için utanıyorum''

Bayraktar'ın eğitim aldığı Massachusetts Institute of Technology'de görev yapan fizik profesörü İsveç kökenli ABD'li Max Tegmark, Bayraktar ile ilgili olarak Handelsblat gazetesine yaptığı açıklamada, "Selçuk Bayraktar'a burada eğitim verdiğimiz için utanıyorum" ifadelerini kullanmıştı.

.

YORUMLAR (3)

aga

cehenneme kadar yolu var. bu da laf mı şimdi. Ciddiye alınacak tarafı yok.Asıl sorun soruyu getiren ve yayan da

Murat

Bunlar bu kadar yüzsüz. Hem suçlu hem güçlü. Milletler tarihine baksın yüzü olan utanır. Türkiye dışında katil olmayan devlet yok. Türkiye teröriste dahi artık en en son aşamaya kadar vurmayan bir ülke. Kendi devletleri kızılderilileri resmen katletti, soykırım yaptı. Hakeza zencileri de daha 100 sene öncesine kadar kölelikle mahvettiler ve hala zenci düşmanlığı, ırkcılık devam ediyor. Bu adamlara akademisyen ünvanı verenler sağır ve kör heralde.

nuri

Sana helal olsun

Görüş Bildir Bizimle Paylaş