DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

Gül haberiyle alay konusu oldular!

11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'le ilgili Birgün gazetesinde çıkan bir haber 'Yalanın da böylesi' dedirtti.

7 Yıl Önce
2015-05-29 11:49:17

Haber7'nin haberine göre, Muhalif sol çizgide yayın yapan Birgün Gazetesi, Abdullah Gül ve Recep TayyipErdoğan'ın arasının açık olduğu yönündeki iddialar üzerinden kurmaca bir habere imza attı. 

Abdullah Gül'ün Cumhurbaşkanı olduğu dönemde açtığı Twetter hesabında sadece Cumhurbaşkanlığı resmi hesabı ve yine Cumhurbaşkanlığının resmi İngilizce hesabını takip ettiği herkes tarafından biliniyor.

Ancak Birgün gazetesi 'Abdullah Gül, Erdoğan'ı arkadaş listesinden 'çıkardı' başlıklı haberinde 'Gül'ün daha önce sosyal paylaşım sitesi Twitter'dan takip ettiği Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı takip etmeyi bıraktığı görüldü' diye yazdı.

Oysa Gül'ün resmi hesabını açtığı ilk günden beri sadece takip listesinde 2 hesabın olduğunu herkes biliyor.

Gazetenin haberi sosyal medyada alay konusu oldu.

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

M

bence iyi ediyorlar. bize çok hizmeti dokunmus Abdullah Gül Bey abimizin ismini ve hizmetlerini unutmamamiz için bize yardimci oluyorlar. bu iftiralarada, amaan, attiklari yalan bu olsun diyorum. baska igrenç iftiralarda bulundauklarinda, dogruluk içermedigini bilmemize ragmen okurken midemiz bulaniyor. hayirli cumalar herkese.

bir kişi

vanlı kardeşlerime cevap. Sİz diyorsunuz ki para almadık yardım gelmedi en azından devlet çadır verdi yardım yaptı 99 da biz burda onları da görmedik parayı paralel çalmıştır iş güzar mülki amirlerde ama haini çok olan ülkemizde bunlarda ayıklanır

Görüş Bildir Bizimle Paylaş