DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

Şanlıurfa hava durumu

Şanlıurfa hava durumu nasıl? sorusu internet üzerinde oldukça sık sorulan soruların başında gelmektedir. Birçok kişi Şanlıurfa’nın Eylül ve Ekim ayları içerisindeki hava durumunu merak etmektedir. Yaz mevsiminin bitmesiyle hava durumunda yaşanacak değişimler sürekli takip edilmektedir. Bu sebeple internet üzerinden araştırmalar yapan vatandaşlar Şanlıurfa’da önümüzdeki günlerde nasıl bir hava durumunun söz konusu olacağını merak etmektedir. Peki Şanlıurfa’da hava durumu nasıl olacak? Şanlıurfa’da 15 gün boyunca hava nasıl olacak? Şanlıurfa’da 30 gün boyunca hava nasıl olacak? Şanlıurfa’ya yağmur yağacak mı? Havalar ne zaman soğuyacak?

23 Saat Önce
2022-01-19 18:31:04

Şanlıurfa hava durumu nasıl? sorusu internet üzerinde oldukça sık sorulan soruların başında gelmektedir. Birçok kişi Şanlıurfa'nın Eylül ve Ekim ayları içerisindeki hava durumunu merak etmektedir. Yaz mevsiminin bitmesiyle hava durumunda yaşanacak değişimler sürekli takip edilmektedir. Bu sebeple internet üzerinden araştırmalar yapan vatandaşlar Şanlıurfa'da önümüzdeki günlerde nasıl bir hava durumunun söz konusu olacağını merak etmektedir. Peki Şanlıurfa'da hava durumu nasıl olacak? Şanlıurfa'da 15 gün boyunca hava nasıl olacak? Şanlıurfa'da 30 gün boyunca hava nasıl olacak? Şanlıurfa'ya yağmur yağacak mı? Havalar ne zaman soğuyacak?  S Urfa hava durumu ne olacak?

Bu sebeple Şanlıurfa'ya ait 5 günlük, 15 günlük ve 30 günlük hava durumu tahminleri birçok kişi tarafından ilgiyle takip edilmektedir. İşte tüm detayları ile Şanlıurfa hava durumu...

ŞANLIURFA 20 OCAK HAVA DURUMU

Şanlıurfa'da 20 Ocak'ta soğuk bir gün yaşanacak. Şanlıurfa hava durumu tahminlerine göre kentte en düşük hava sıcaklığının sıfırın altında 4 derece civarında olması bekleniyor. İşte 20 Ocak Perşembe Şanlıurfa hava durumu tahmini...

şanlıurfa_41

ŞANLIURFA 13 OCAK HAVA DURUMU

Şanlıurfa 13 Ocak Perşembe hava durumu tahminlerine göre kentte yağmurlu bir gün bekleniyor. Şanlıurfa'da gün içinde en düşük hava sıcaklığının 8 derece olması bekleniyor. 

şanlıurfa_40

ŞANLIURFA 11 OCAK HAVA DURUMU

Şanlırfa'da 11 Ocak'ta bulutlu ve kapalı bir gün bekleniyor. İşte Şanlıurfa 11 Ocak hava durumu tahmini;

 

şanlıurfa_11_Ocak_hava_durumu

ŞANLIURFA 10 OCAK HAVA DURUMU

Şanlıurfa'da 10 Ocak Pazartesi günü yağmurlu bir gün bekleniyor. İşte Şanlıurfa 10 Ocak hava durumu raporu...

şanlıurfa_39

ŞANLIURFA 9 OCAK HAVA DURUMU

Şanlıurfa'da 9 Ocak Pazar günü yağmurlu bir gün bekleniyor. İşte kentte 9 Ocak hava durumu tahmini...

şanlıurfa_38

ŞANLIURFA 8 OCAK HAVA DURUMU

8 Ocak Şanlıurfa hava durumu tahminlerine göre gün içinde kent genelinde parçalı bulutlu bir gün bekleniyor. Şanlıurfa'da gün içinde en düşük hava sıcaklığının 6 derece civarında olması bekleniyor. En yüksek hava sıcaklığının ise 15 derece civarında olması bekleniyor. İşte 8 Ocak Şanlıurfa hava durumu tahmini...

şanlıurfa_37

ŞANLIURFA 7 OCAK HAVA DURUMU

şanlıurfa_36

ŞANLIURFA 6 OCAK HAVA DURUMU

Şanlıurfa'da 6 Ocak'ta parçalı bulutlu bir gün bekleniyor. İşte 6 Ocak Şanlıurfa hava durumu;

şanlıurfa_35

ŞANLIURFA 5 OCAK HAVA DURUMU

şanlıurfa 5 Ocak günü parçalı bulutlu bir gün yaşanacağı tahmin ediliyor. İşte 5 Ocak Şanlıurfa hava durumu tahmini...

şanlıurfa_34

ŞANLIURFA 4 OCAK HAVA DURUMU

4 Ocak'ta Şanlıurfa'da hava parçalı bulutlu olacak. Şanlıurfa'da 4 Ocak'ta en düşük hava sıcaklığı gün içinde 5 derece civarında olacak. İşte Şanlıurfa 4 Ocak hava durumu tahmini;

şanlıurfa_33

ŞANLIURFA 3 OCAK HAVA DURUMU

İşte 3 Ocak Şanlıurfa  hava durumu tahmini...

şanlıurfa_32

ŞANLIURFA 2 OCAK HAVA DURUMU

Şanlıurfa'da 2 Ocak günü yağmur bekleniyor. Şanlıurfa'da hava sıcaklıkları da günden güne düşüyor. İşte 2 Ocak Şanlıurfa hava durumu tahmini;

şanlıurfa_2_Ocak_hava_durumu

ŞANLIURFA 1 OCAK HAVA DURUMU

1 Ocak'ta Şanlıurfa'da parçalı bulutlu bir gün yaşanacak. İşte 1 Ocak Şanlıurfa hava durumu raporu...

şanlıurfa_31

ŞANLIURFA 31 ARALIK HAVA DURUMU

Şalıurfa'da 31 Aralık'ta az bulutlu bir gün yaşanması bekleniyor. Şanlıurfa'da gün içinde en yüksek hava sıcaklığı 12 derece, en düşük hava sıcaklığı ise 2 derece civarında olacak.

şanlıurfa_30

ŞANLIURFA 30 ARALIK HAVA DURUMU

Şanlıurfa'da 30 Aralık günü az bulutlu bir gün bekleniyor. Şanlıurfa 30 Aralık hava durumu tahminlerine göre kentte en düşük sıcaklığın gün içinde 4 derece, en yüksek sıcaklığın ise 11 derece civarında olması bekleniyor.

şanlıurfa_hava_durumu_30_Aralık

ŞANLIURFA 29 ARALIK HAVA DURUMU

Şanlıurfa 29 Aralık hava durumu tahminlerine göre kent genelinde en düşük hava sıcaklığı 2 derece olacak. En yüksek hava sıcaklığının ise 12 derece olacağı tahmin ediliyor. İşte Şanlıurfa 29 Aralık hava durumu...

şanlıurfa_hava_durumu_29_aralık

ŞANLIURFA 28 ARALIK HAVA DURUMU

Şanlıurfa'da 28 Aralık günü az bulutlu bir gün yaşanacak. Gaziantep hava durumu tahminlerine göre kent genelinde hava sıcaklıklarının en düşük 2 derece en yüksek ise 11 derece olacağı tahmin ediliyor.

şanlıurfa_29

ŞANLIURFA 27 ARALIK HAVA DURUMU

Şanlıurfa'da 27 Aralık'ta hava az bulutlu olacak. İşte 27 Aralık Şanlıurfa hava durumu;

şanlıurfa_28

ŞANLIURFA 26 ARALIK HAVA DURUMU

26 Aralık Şanlıurfa hava durumu tahminlerine göre kentte parçalı bulutlu bir gün yaşanacak. Şanlıurfa'da en düşük sıcaklık gün içinde 1 derece olacak. Kentte maksimum sıcaklık ise 10 derece civarında olacak.

 

şanlıurfa_27

ŞANLIURFA 25 ARALIK HAVA DURUMU

25 Aralık'ta Şanlıurfa'da az bulutlu bir gün yaşanacak. 25 Aralık Şanlıurfa hava durumu tahminlerine göre kent genelinde en düşük hava sıcaklığınnı -1 derece olması bekleniyor.  Maksimum hava sıcaklığının ise 8 derece olacağı tahmin ediliyor.

şanlıurfa_25_aralık_hava_durumu

ŞANLIURFA 24 ARALIK HAVA DURUMU

Şanlıurfa 24 Aralık'ta soğuk bir gün yaşanacak. Şanlıurfa hava durumu raporunda kent genelinde sıcaklıkların gn içinde sıfırın altında 2 dereceye kadar düşmesi bekleniyor. 

 

şanlıurfa_26

ŞANLIURFA 23 ARALIK HAVA DURUMU

Şanlıurfa 23 Aralık hava durumu tahminine göre Şanlıurfa'da parçalı bulutlu bir gün yaşanacak. Kent genelinde gün içinde en düşük hava sıcaklığı  derece civarında olacak.

şanlıurfa_25

ŞANLIURFA 22 ARALIK HAVA DURUMU

22 Aralık günü Şanlıurfa'da en düşük hava sıcaklığı 0 derece olacak. Kent genelinde en yüksek hava sıvcaklığı ise 8 derece civarında olacak.

şanlıurfa_24

ŞANLIURFA 21 ARALIK HAVA DURUMU

Şanlıurfa 21 Aralık hava durumu tahminlerine göre kent genelinde yağmurlu bir gün yaşanması bekleniyor. Şanlıurfa'da 21 Aralık'ta en yüksek hava sıcaklığının 11 derece, en düşük hava sıcaklığının ise 3 derece civarında olması bekleniyor.

şanlıurfa_23

ŞANLIURFA 20 ARALIK HAVA DURUMU

20 Aralık Şanlıurfa hava durumu tahminlerine göre kent genelinde en düşük hava sıcaklığının 5 derece olması bekleniyor. En yüksek hava sıcaklığının ise 12 derece civarında olacağı tahmin ediliyor.

şanlıurfa_22

ŞANLIURFA 19 ARALIK HAVA DURUMU

Şanlıurfa 19 Aralık günü yağmurlu bir gün yaşanacak. Şanlıurfa 19 Aralık hava durumu tahminine göre kentte gün içinde en düşük hava sıcaklığın 5 derece olması bekleniyor. Şanlıurfa'da en yüksek hava sıcaklığı ise gün içinde 13 derece civarında olması bekleniyor.

şanlıurfa_hava_durumu_19_Aralık

ŞANLIURFA 18 ARALIK HAVA DURUMU

Şanlıurfa 18 Aralık hava durumu tahminlerine göre kent genelinde yağmurlu bir gün yaşanacağı tahmin edilyor. Şanlıurfa'da 18 Aralık günü en düşük hava sıcaklığının gün içinde 6 derece civarında olması bekleniyor. En yüksek hava sıcaklığının ise 12 derece civarında olacağı tahmin eiliyor.

 

şanlıurfa_21

ŞANLIURFA 17 ARALIK HAVA DURUMU

Şanlıurfa'da 17 Aralık'ta yağmur yağması bekleniyor. Şanlıurfa hava durumu tahminlerine göre kent genelinde gün içinde en düşük hava sıcaklığının 6 derece civarında olması bekleniyor. Şanlıurfa'da en yüksek hava sıcaklığının ise 12 derece civarında olması bekleniyor.

şanlıurfa_20

ŞANLIURFA 16 ARALIK HAVA DURUMU

Şanlıurfa'da 16 Aralık'ta yağmurlu bir gün yaşanacak. Şanlıurfa'da hava sıcaklıkları bir miktar daha düşecek. Şanlıurfa hava durumu tahminlerine göre kent genelinde en düşük hava sıcaklığı 7 derece civarında olacak. Maksimum hava sıcaklığı ise 13 dereceye kadar çıkacak.

şanlıurfa_19

ŞANLIURFA 15 ARALIK HAVA DURUMU

Şanlıurfa'da 15 Aralık Çarşamba günü yağmurlu bir gün yaşanacak. Şanlıurfa 15 Aralık hava durumu tahminie göre kentten maksimum hava sıcaklığının 9 derece civarında olacağı tahmin ediliyor. Gün içinde en düşük hava sıcaklıklarının ise 15 derece civarında olması bekleniyor.

şanlıurfa_18

ŞANLIURFA 14 ARALIK HAVA DURUMU

11 Aralık Şanlıurfa hava durumu tahminlerine göre kentte kapalı ve bulutlu bir gün yaşanacağı tahmin ediliyor. Şanlıurfa'da gün içinde en düşük hava sıcaklığı 11 derece civarında olacak. En yüksek hava sıcaklığı ise 18 derece seviyelerinde olması bekleniyor. 

şanlıurfa_17

ŞANLIURFA 13 ARALIK HAVA DURUMU

13 Aralık Şalıurfa hava durumu tahminine göre Şalıurfa'da en düşük hava sıcaklığı 8 derece olacak. Şalıurfa'da en yüksek hava sıcaklığın ise gün içinde 18 derece civarında olması bekleniyor. 

şanlıurfa_16

 

ŞANLIURFA 12 ARALIK HAVA DURUMU

Şanlıurfa 12 Aralık hava durumu tahminine göre Şanlıurfa'da parçalı bulutlu bir gün yaşanacağı bekleniyo. Şanlıurfa'da 12 Aralık'ta gün içinde en düşük hava sıcaklığının 7, en yükske hava sıcaklığının ise 18 derece civarında olacağı tahmin ediliyor. Kentte 12 Aralık'ta yağmur beklenmiyor. 

şanlıurfa_12_Aralık_hava_durumu

ŞANLIURFA 11 ARALIK HAVA DURUMU

Şanlıurfa 11 Aralık hava durumu tahminine göre Şanlıurfa'da az bulutlu bir gün yaşanması bekleniyor. Kentte en yüksek hava sıcaklığının 16 derece civarında olması bekleniyor. Şanlıurfa'da en düşük hava sıcaklığının ise 6 derece civarında olacağı tahmin ediliyor.

şanlıurfa_15

ŞANLIURFA 10 ARALIK HAVA DURUMU

10 Aralık Şanlıurfa hava durumu tahminine göre kentte az bulutlu ve yer yer güneşli bir gün yaşanacağı tahmin ediliyor. Şanlıurfa'da gün içinde en düşük sıcaklığın 6 derece olacağı tahmin ediliyor. Kentte en yüksek hava sıcaklığının ise 15 derece civarında olacağı tahmin ediliyor. 

şanlıurfa_14

ŞANLIURFA 9 ARALIK HAVA DURUMU

9 Aralık Şanlıurfa hava durumu tahmininne göre kentte gün içinde sağanak yağmur bekleniyor. Gaziantep geneli için yapılan meterorolojik hava tahminlerinde gün içinde en düşük sıcaklıkların 9 derece civarında olacağı tahmin ediliyor. Kentte en yüksek sıcaklığın ise 13 derece civarında olacağı tahmin ediliyor.

şanlıurfa_8_aralık_hava_durumu

ŞANLIURFA 8 ARALIK HAVA DURUMU

Şanlıurfa için Meteoroloji'den alınan tahminlere göre kentte sağanak yağış bekleniyor. 8 Aralık Şanlıurfa hava durumu tahminlerine göre kentte en düşük hava sıcaklıklarının 10 derece ciarında olacağı tahmin ediliyor. Şanlıurfa'da en yüksek sıcaklıkların ise 16 derece seviyesinde olması bekleniyor. 

şanlıurfa_13

ŞANLIURFA 7 ARALIK HAVA DURUMU

7 Aralık Şanlıurfa hava durumu tahminine göre kentte gün içinde az bulutlu ve güneşli bir gün bekleniyor. Şanlıurfa'da gün içinde en yüksek hava sıcaklığı 16 derece civarında olacak. Kentte en düşük haa sıcaklığı ise 6 derece civarında olması bekleniyor.

şanlıurfa_12

ŞANLIURFA 6 ARALIK HAVA DURUMU

Şşnlıurfa hava durumu tahminlerine göre göre Gaziantep'te gün içinde yer yer güneşli ve parçalı bulutlu bir gün yaşanması bekleniyor. Şanlıurfa'da  gün içinde en düşük sıcaklığın 6 derece ciarında oacağı tahmin ediliyor. Kent genelinde en yüksek sıcaklıkların ise 16 derece civarı olacağı tahin ediliyor.

şanlıurfa_11

ŞANLIURFA 5 ARALIK HAVA DURUMU

Şanlıurfa için yapılan 5 Aralık hava durumu tahminlerine göre kentte güün içine parçalı bulutlu bir gün yaşanaması bekleniyor. Şanlıufa 5 Aralık hava durumu raporuna göre kentte en düşük hava sıcaklığının 8 derece civarında olacağı tahmin ediliyor. En yüksek havasıcaklı ise gün içinde 15 derece seviyelerinde olacak.

 

şankıurfa_5_aralık_hava_durumu

ŞANLIURFA 4 ARALIK HAVA DURUMU

Şanlıurfa için yapılan meteorolojik tahminlere göre kentte en düşük sıcaklıkların 5 derece civarında olması bekleniyor. 4 Aralık Cumartesi günü kentte çok bulutlu bir gün yaşanacak.

şanlıurfa_10

ŞANLIURFA 3 ARALIK HAVA DURUMU

Şanlıurfa'da 3 Aralık'ta az bulutlu bir gün yaşanacak. Şanlıurfa 3 Aralık hava durumu tahminine göre kentte en yüksek sıcaklıkların 14 derece civarında olacağı tahmin ediliyor. En düşük sıcaklıkların ise 4 derece seviyesinde olması bekleniyor.

şanlıurfa_9

ŞANLIURFA 2 ARALIK HAVA DURUMU

2 Aralık Şanlıurfa hava durumu tahminine göre kentte bulutlu bir gün yaşanacak. 2 Aralık Şanlıurfa hava durumu tahminine göre kentte gün içinde en düşük hava sıcaklığının 4 derece civarında olacağı tahmin ediliyor.Şanlıurfa'da gün içinde en yüksek sıcaklıkların ise 13 derece civarında olması bekleniyor. 

şanlıurfa_8

ŞANLIURFA 1 ARALIK HAVA DURUMU

Şanlıurfa'da 1 Aralık günü sağanak yağmurlu bir gün yaşanacak. Kentte yer yer gök gürültülü olacak yağışların bir süre daha etkisini göstereceği tahmin ediliyor. Şanlıurfa'da 1 Aralık günü en düşük hava sıcaklıklarının 11 derece seviyesinde olacağı tahmin ediliyor. 

şanlıurfa_1_aralık_hava_durumu

ŞANLIURFA 30 KASIM HAVA DURUMU

30 Kasım Şanlıurfa hava durumu tahminine göre kentte parçalı bulutlu bir gün yaşanacak. Şanlıurfa'da gün içinde en düşük sıcaklıkların 10 derece civarında olması bekleniyor. Meteoroloji'den alınan tahminlere göre kentte en yüksek sıcaklıkların ise 18 derece seviyesinde olması bekleniyor. 

şanlıurfa_7

ŞANLIURFA 29 KASIM HAVA DURUMU

Şanlıurfa'da 29 Kasım'da çok bulutlu ve yer yer güneşli bir gün yaşanacağı tahmin ediliyor. Şanlıurfa hava durumu tahminlerine göre kentte gün içinde en düşük sıcaklık 9 derece civarında olacak. 

şanlıurfa_hava_durumu_29_kasım

ŞANLIURFA 28 KASIM HAVA DURUMU

Şanlıurfa'da 28 Kasım Pazar günü sağanak yağışın hakim olması bekleniyor. Meteoroloji'den yapılan tahminlete göre kent genelinde en düşük hava sıcaklığı 11 derece seviyelerinde olacak. Şanlıurfa'da en yüksek hava sıcaklığı ise gün içinde 17 derece civarı olacak. 

şanlıurfa_6

ŞANLIURFA 27 KASIM HAVA DURUMU

Şanlıurfa'da 27 Kasım Cumartesi günü parçalı ve az bulutlu bir gün hakim olacak. Şanlıurfa için Meteoroloji'den alınan tahminlere göre kentte gün için en yüksek sıcaklığın 17 derece civarında olacağı tahmin ediliyor. Şanlıurfa'da 27 Kasım'da gün içinde en düşük hava sıcaklığı ise 10 derece seviyerlerinde olması bekleniyor.

ŞANLIURFA_27KASIM_HAVA_DURUMU

ŞANLIURFA 26 KASIM HAVA DURUMU

Şanlıurfa'da 26 Kasım'da yağmurlu bir hava hakim olacak. Kentte sağanak yağış etkisini gösterecek. Şanlıurfa'da 26 Kasım'da en yüksek sıcaklık gün içinde 16 derece civarında olacak. 

şanlıurfa_hava_durumu_26_kasım

ŞANLIURFA 25 KASIM HAVA DURUMU

Şanlıurfa'da 25 Kasım'da sağanak yağışlı bir gün yaşanacak. Meteoroloji'den alınan tahminlere göre Şanlıurfa'da 25 Kasım'da en yüksek sıcaklıkların 17 derece civarında olması bekleniyor. Akşam saatlerinde ise kentte hava daha da serinleyecek. 

şanlıurfa_25_kasım_hava_durumu

ŞANLIURFA 24 KASIM HAVA DURUMU

Şanlıurfa'da 24 Kasım'da yağışlı bir gün hakim olacak. alınan tahminlere göre Şanlıurfa'da gün içinde en yüksek sıcaklıklar 18 derece civarında olacak. En düşük sıcaklıklar ise 10 derece civarında ollacak. 

şanlıurfa_24_kasım_hava_durumu

ŞANLIURFA 23 KASIM HAVA DURUMU

23 Kasım Şanlıurfa Hava durumu tahminine göre kentte en yüksek hava sıcaklığı 18 derece civarında olacak. En düşük hava sıcaklığı ise 10 derece seviyesinde olacak. 23 Kasım'da kentte parçalı bulutlu bir gün yaşancak.

şanlıurfa_23_Kasım_hava_durumu

ŞANLIURFA 22 KASIM HAVA DURUMU

Şanlıurfa'da 22 Kasım Pazartesi günü çok bulutlu bir gün yaşanacak. Şanlıurfa'da22 Kasım için yapılam hava durumu tahminlerinde en yüksek sıcaklığın 19 derece civarında olması tahmin ediliyor. Kentte en düşük ıscaklık ise 9 derece civarında olacak.

şanlıurfa_22_kasım_hava_durumu_1

ŞANLIURFA 21 KASIM HAVA DURUMU

21 Kasım Pazar günü Şanlıurfa'da bulutlu bir gün yaşanacak. Şanlıurfa'da 21 Kasım'da en yüksek sıcaklık 17 derece civarında olacak. En düşük sıcaklık ise 9 derece civarında olacak.

şanlıurfa_21_Kasım_hava_durumu

ŞANLIURFA 20 KASIM HAVA DURUMU

Şanlıurfa'da 20 Kasım'da yağmurlu bir gün hakim olacak. Kentte yüksek sıcaklığın 15 derece civarında olması tahmin ediliyor. En düşük sıcaklık ise gün içinde 11 derece seviyelerinde olacak. 

ŞANLIURFA_20_KASIM_HAVA_DURUMU

ŞANLIURFA 19 KASIM HAVA DURUMU

Meteoroloji'den alınan tahminlere göre 19 Kasım Cuma günü Şanlıurfa'da çok bulutlu bir gün yaşanacak. 19 Kasım Şanlıurfa hava durumu tahmşnlerşne baktığımızda kentte en yüksek sıcaklıkların gün içinde 21 derece civarında olacağı görülüyor. En düşük sıcaklık ise gün içinde 12 derece seviyelerinde olacak. 

Şanlıurfa

ŞANLIURFA 18 KASIM HAVA DURUMU

18 Kasım Perşembe günü Şanlıurfa'da ılık bir gün yaşanacak. Yer yer bulutların güneşi kapatacağı Şanlıurfa'da en yüksek hava sıcaklığı 22 derece seviyesinde olacak. En düşük sıcaklık ise 10 derece olacak.

ŞANLIURFA 18 KASIM HAVA DURUMU

ŞANLIURFA 17 KASIM HAVA DURUMU

Şanlıurfa'da 17 Kasım Çarşamba günü az bulutlu bir gün yaşanacak. Kentte en yüksek sıcaklık 22 derece civarında olacak. En düşük sıcaıklık ise 10 derece seviyesinde olacak. 

şanlıurfa_5

ŞANLIURFA 16 KASIM HAVA DURUMU

16 Kasım günü Şanlıurfa'da az bulutlu bir gün yaşanacak. Şanlıurfa'da 16 Kasım Salı günü hava sıcaklığı en yüksek 23 derece olacak. En düşük s ıcaklık ise kentte 10 derece olacak.

şanlıurfa_4

ŞANLIURFA 15 KASIM HAVA DURUMU

Şanlıurfa'da 15 Kasım Pazartesi günü ılık ve az bulutlu bir gün yaşanacak. Şanlıurfa'da 15 Kasım'da en yüksek hava sıcaklığı 22 derece olacak. En düşük hava sıcaklığı ise 10 derece civarında olacak. Kentte yağış beklenmiyor.

şanlıurfa pazarttes

ŞANLIURFA 14 KASIM HAVA DURUMU

Şanlıurfa'da 14 Kasım Pazar günü parçalı ve az bulutlu bir hava olacak. 14 Kasım Pazar günü Şanlıurfa'da hava sıcaklığı en yüksek 22 derece civarında olacak. En düşük hava sıcaklığı ise 12 derece civarında olacak.

şanlıurfa yeni

ŞANLIURFA 13 KASIM HAVA DURUMU

Şanlıurfa'da 13 Kasım'da hava sıcaklığı en yüksek 23 derece olacak. En düşük hava sıcaklığı ise 9 derece olacak. Nemin yüzde 50 civarında olacağı kentte sıcak ve az bulutlu bir gün yaşanacak. 

şanlıurfa_3

ŞANLIURFA 12 KASIM HAVA DURUMU

Şanlıurfa'da 12 Kasım'da az bulutlu ve sıcak bir gün olacak. Şanlıurfa'da12 Kasım'da en yüksek hava sıcaklığı 22 derece olarak ölçüldü. En düşük hava sıcaklığı ise 10 derece olacak. 

şanlıurfa_2

ŞANLIURFA 11 KASIM HAVA DURUMU

Şanlıurfa'da 11 Kasım Perşembe günü parçalı bulutlu bir gün yaşancak. Kentte öğle vakti hava sıccaklığı maksimum 20 dereceye çıkacak. Gece sıcaklığı ise 11 dereceye kadar düşecek. 

ŞANLIURFA_1

ŞANLIURFA 10 KASIM HAVA DURUMU

10 Kasım Çarşamba Şanlıurfa'da hava sıcaklığı maksimum 21 dereceye çıkmaktadır. Gün içindeki en düşük sıcaklık ise 14 derece olarak ölçülmüştür. Şanlıurfa'da 10 Kasım Çarşambai tarihinde en düşük gece sıcaklığı ise 12 derece olarak ölçülüyor. 

HAVA TAHMİNİ

Hava tahmin ve raporları, belirli bir yerde ve zamandaki hava durumu ile ilgili olarak meteoroloji birimleri tarafından yayımlanan bilgiler. Hava tahmini, çeşitli verilerin analiz edilmesi ile belirli bir hava sahasında "gelecekte" hava durumunun nasıl olacağına dair yapılan çıkarımlardır. Hava raporu ise çeşitli gözlem (rasat) ve ölçümler sonucunda "şimdiki" (güncel) hava durumunun nasıl olduğuna dair yayımlanan bilgilerdir.

Süre

Hava tahminleri periyotlarına göre aşağıdaki şekilde tasnif edilir:

Kısa vadeli: 0-72 saat
Orta vadeli: 72 Saatten 10 güne kadar
Uzun vadeli: 10 günden daha ilerisini kapsar .

YORUMLAR (0)

Görüş Bildir Bizimle Paylaş