DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

DOLAR

18,5893 ₺

EURO

18,1059 ₺

ALTIN

1.013,29 ₺

BİST

3.567,60 ₺

İsmail Hakkı Sunat kimdir, nasıl öldürüldü? İsmail Hakkı Sunat neden, kim tarafından öldürüldü? İsmail Hakkı Sunat-Reha Muhtar olayı nedir?

İsmail Hakkı Sunat kimdir, nasıl öldürüldü? İsmail Hakkı Sunat neden, kim tarafından öldürüldü? İsmail Hakkı Sunat-Reha Muhtar olayı nedir? Bir zamanların ünlü haber spikeri Reha Muhtar sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda herkesi endişelendirdi. Reha Muhtar ''İsmail Hakkı Sunat nasıl öldü? Beni de mi böyle öldürmek istiyorlar?' dedi. Paylaşımın ardından İsmail Hakkı Sunat'ın kim olduğu ve nasıl öldürüldüğü vatandaşlar tarafından araştırılmaya başlandı.

3 Hafta Önce
2022-09-17 10:14:51

İsmail Hakkı Sunat kimdir, nasıl öldürüldü? İsmail Hakkı Sunat neden, kim tarafından öldürüldü? İsmail Hakkı Sunat-Reha Muhtar olayı nedir? Bir zamanların ünlü haber spikeri Reha Muhtar sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda herkesi endişelendirdi. Reha Muhtar ""İsmail Hakkı Sunat nasıl öldü? Beni de mi böyle öldürmek istiyorlar?" dedi. Paylaşımın ardından İsmail Hakkı Sunat'ın kim olduğu ve nasıl öldürüldüğü vatandaşlar tarafından araştırılmaya başlandı.

Reha Muhtar sosyal medya heasbından bir paylaşım yaparak herkesi şaşırttı. Eski eşi Deniz Uğur'un öldürülen eşi İsmail Hakkı Sunat'ın fotoğrafınuı paylaşan Reha Muhtar açıklamasıda "İsmail Hakkı Sunat nasıl öldü? Beni de mi böyle öldürmek istiyorlar" ifadelerini kullandı. Bu açıklama ile İsmail Hakkı Sunat ismi yeniden gündeme geldi.

İsmail Hakkı Sunat kimdir, nasıl öldürüldü?

İsmail Hakkı Sunat dizi ve tiyatro oyuncusuydu. 17 Ekim 1966 yılında Adıyaman'da dünyaya gelen İsmail Hakkı Sunat Çanakkale'de eşi Deniz Uğur ile birlikte yaşarken yüksek sesle müzik dinleme konusunda komşusuyla tartışma yaşadı. Tartışma sırasında komşusunu kuru sıkı tabanca ile korkutmak isteyen İsmail Hakkı Sunat komşusunun silahından çıkan kurşunlar ile vurularak hayatını kaybetti.

İsmail Hakkı Sunat neden, kim tarafından öldürüldü?

İsmail Hakkı Sunat komşusu tarafından silahla vurularak öldürüldü. 14 Temmuz 2004, Çanakkale), Türk tiyatro, sinema ve dizi oyuncusu. "Geleceğin tiyatro umutlarından biri" olarak gösterilen İsmail Hakkı Sunat'ın cenazesi Gelibolu'da toprağa verildi.

Reha Muhtar kimdir?

Reha Muhtar 21 Temmuz 1959 yılında İstanbul'da dünyaya geldi. Türk televizyon programcısı, yorumcusu ve haber sunucusudur.

Aslen Kerküklü ve Irak Türkmeni olan babasının Dil ve Tarih-Coğrafya Fakültesi'nde Arap Dili ve Edebiyatı bölümünde öğretim elemanı olarak çalışmasından dolayı, kışları Ankara'da yazları ise İstanbul'da yaşadı. İlk orta ve liseyi TED Ankara Koleji'nde bitirdi. Yüksek öğrenimini Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Basın Yayın Yüksekokulu'nda tamamladı.

İş yaşamına 1983 yılında Milliyet gazetesinde muhabir olarak başladı. 1985 yılında Milliyet gazetesinden ayrıldıktan sonra hem TRT'ye geçen Muhtar, Atina, Yunanistan'da TRT muhabiri olarak tanındı. Atina yıllarında Yunanistan briç şampiyonu oldu. 1991 yılında CNN International 'ın programı olan Crossfire 'ın benzeri "Ateş Hattı" programını hazırlamaya başladı. 1993 yılında TRT'den ayrılıp Kanal D'ye geçti. 1994 yılında Kanal D'nin satılması üzerine Kanal D'den ayrıldı ve TRT'ye döndü. 1995 yılında TRT'den ayrılıp Star TV'ye geçse de kısa bir süre sonra bu kanaldan da ayrılıp Kanal D'ye döndü. 1996 yılında Kanal D'den tekrar ayrılıp Show TV'ye geçerek ana haber sunucusu ve haber genel yayın yönetmeni oldu. 2000 yılında Akşam gazetesinde yazmaya başladı. 2002 yılında Show TV ve Akşam gazetesinden ayrılan Muhtar, Star TV'ye geri döndü. 2003 yılında Star TV'yi bırakan Muhtar, Star gazetesinde bir süre yazarlığa devam etse de aynı yıl içerisinde Star Medya Grubu'ndan ayrıldı. 2004 yılında atv'ye geçerek Akademi Türkiye jürisi oldu ve Sabah gazetesinde yazmaya başladı. 2006 yılında Ciner Medya Grubu'ndan ayrılan Reha Muhtar, Show TV'de PişşTi adlı programını sundu. Ancak aynı yıl içerisinde programın bitmesiyle Show TV'den ayrılarak Vatan gazetesinde yazmaya başladı. 2007 yılında FOX'a geçerek Çapraz Ateş programını sunan Muhtar, aynı yıl programın bitmesiyle bu kanaldan ayrıldı. 3 kere Show TV'ye dönerek yarışma sunucusu oldu ve tekrar bu kanaldan ayrıldı. 2009 yılında CNN Türk'te "Çok Farklı" programını yaptıktan sonra Kanaltürk'te "Son Kale" adlı programları yayınlandı. 2011 yılında Çok Farkı Kanaltürk'te program yapan Muhtar, bu kanaldan ayrıldı. Muhtar son olarak, 2016 yılı Kasım ayında da Vatan Gazetesi'nden ayrıldı.

1983 yılında kendisi gibi gazeteci olan Selin Çağlayan'la olan evliliği beş yıl sürdü. 2001 yılında Nilüfer ile başlayan ilişkisi 2003 yılında ikilinin yaptığı basın açıklamasıyla sona erdi. 2006-2007 yıllarında şarkıcı Gülşen‘le olan ilişkisiyle magazin medyasında çokça yer aldı. 2008 yılında oyuncu Deniz Uğur'la olan ilişkisi 2010 yılında sona erdi. Reha Muhtar, Nilüfer'in kızı Ayşe Nazlı'nın manevi babası olup, oyuncu Deniz Uğur'la olan ilişkisinden de 2009 yılında dünyaya gelen Mina ve Poyraz adında ikiz çocukları bulunmaktadır.

İsmail Hakkı Sunat kimdir? İsmail Hakkı Sunat nasıl öldü? İsmail Hakkı Sunat'ı kim öldürdü?
.
SON VİDEOLAR

YORUMLAR (0)

Görüş Bildir Bizimle Paylaş