DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

Gazze roket attı, İsrail okul tatil etti

Aşdod belediyesi, roket saldırılarına karşı korunaksız tüm okulların tatil edildiğini duyurdu

7 Yıl Önce
2015-05-27 09:08:44

İsrail'in güneyindeki Aşdod kenti belediyesi, roket saldırılarına karşı korunaksız olan tüm okulların tatil edildiğini duyurdu.

İsrail Kanal 10 televizyonunda yayınlanan habere göre, Aşdod belediyesi, Gazze'den atılan roketin bölgeye düşmesinin ardından kentte roket saldırılarına karşı korunaksız olan tüm okullar bugün tatil edildi.

Haberde ayrıca, İsrail'in güneyinde yer alan Gan Yavne bölgesi yerel konseyinin, "muhtemel acil durum için barınakların açıldığı" yönündeki açıklamasına da yer verildi.

İsrail ordusu, dün akşam Gazze Şeridi'nden atılan roketin İsrail'in güneyini hedef aldığını, olayda herhangi bir hasar tespit edilemediğini belirtmişti.

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

SUÇLU KİM

Defalarca senin danışmanlıktan alınman istenmiş, ama sayın gül kabul etmemiş, biz senin kim ve kimlere hizmet ettiğini pek bilmeyiz ama devletin tüm imkanları elinde olan zevatın bunu bilmiyorsa da öğrenmesi çok zor değildi, herkime hizmet ediyorsan aklınızca iyi bir iş yapmışsınız. Bomba etkisi tam yapmadığı için hala bombadan rahatsız olman gayet doğal, amacın bombalamaktı ama yazdıklarının çoğunu bu millet zaten biliyor ve farkındaydı, bence karavana bir bomba, insanımızın aklıyla alay etme kualisyon kurdurmaya yetmeyecek kadar fos bir bomba kardeş:)

Görüş Bildir Bizimle Paylaş