DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

Gaziantep Büyükşehir Belediyespor'da transfer çalışmaları

Gaziantep Büyükşehir Belediyespor'da transfer çalışmaları

7 Yıl Önce
2015-06-01 11:47:42
PTT 1. Lig takımlarından Gaziantep Büyükşehir Belediyespor, yeni sezon hazırlıklarına başladı.

Kulübün sportif direktörü Bülent Bölükbaşı, AA muhabirine yaptığı açıklamada, geçen sezon şampiyonluk parolasıyla başladıkları ligde istedikleri sonuçları alamadıklarını söyledi.

Geçen yılki hatalardan ders çıkarıp yeni sezonun kadrosunu oluşturacaklarını belirten Bölükbaşı, bu kapsamda iç ve dış transferde çalışmaların başladığını ifade etti.

Sözleşmesi biten defans oyuncusu Deumi'nin takımdan ayrıldığını vurgulayan Bölükbaşı, "Takımdaki diğer futbolcularla görüşmelerimiz sürüyor. Bazı arkadaşlarımızla yollarımızı ayırıp bazılarıyla devam etmeyi planlıyoruz" dedi.

Yeni sezonda iddialı bir ekip olmayı hedeflediklerini dile getiren Bölükbaşı, şunları kaydetti:

"Yeni sezonda geçen yılki gibi neredeyse tamamı tecrübeli arkadaşlardan kurulu bir kadro oluşturmak istemiyoruz. Genç, rakibinin üzerine giden, galibiyeti kovalayan, seyir keyfi veren bir takım oluşturmak istiyoruz. İnşallah yapılacak çalışmalarla yeni sezonda üst sıraları kovalayan bir ekip olacağız."

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

musa kul

Yazının tek kelimesini okumadım ama bu adamı görünce iki kelime yazim dedim bu adam münafıkın önde gideni münafık kime denir biliyorsunuz, diyeceksiniz ki alim adam her şeyi biliyor yahudiler de kuran okuyor bizim dinimizi bir çoğumuzdan iyi biliyorlar, bir şeyi okumak bilmek önemli değil önemli olan bildiğini uygulama yöntemleri geliştirmek. Buradan soruyorum sizlere hanginiz münafık değilsiniz,öğrenmek için ayet ve hadisleri iyi araştırın sonuç doğru çıkacak.

Görüş Bildir Bizimle Paylaş