Galatasaraylı aşçıdan şampiyonluk pilavı

Galatasaraylı aşçıdan şampiyonluk pilavı

26.05.2015 19:01:07
Turgutlu ilçesinde bir aşçı, tuttuğu takımın şampiyonluğunu farklı bir etkinlikle kutladı.

Galatasaraylı aşçı Mehmet Ali Torlak, takımının dün akşam şampiyonluğunu garantilemesi üzerine bugün pilav dağıttı.

İzmir-Ankara karayolu Çınarlı Kahve mevkisinde bulunan köfteci dükkanında Galatasaray'ın renklerini taşıyan "sarı kırmızı" renkte pilav yapan aşçı Torlak, esnaflara ve yoldan geçen araçların sürücülerine bu pilavı dağıtarak, takımının şampiyonluğunu kutladı.

Torlak, gazetecilere yaptığı açıklamada, Galatasaray'ın "hasta" denilecek derecede taraftarı olduğunu belirterek, "Takımımızın 20. şampiyonluğu bizi çok mutlu etti. Daha önce UEFA Kupası alan takımımız için sarı-kırmızı köfte hazırlayarak dağıtımını yapmıştık. Bu sefer şampiyonluğumuzu, yine takımımızın renkleriyle yaptığım pilavı dağıtarak kutladık. Takımımız her yıl şampiyon olsun biz her yıl onun renklerini taşıyan yiyecekler dağıtmaya razıyız" diye konuştu.

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

hüseyin

pkk ya destek veren amerika ve haçlı batı ittifakı, islam ümmetine fitne ve fesad sokmak istemektedir. haçlı ve şii-iran esed zihniyetinin yok olması için suriye rojavasında bulunan bütün pkk-pyd-ypg teroristlerinin kesinlikle yok edilmesi gerekir. o bölge ayrıca dhkpc-tkp-mlkp ve tikko gibi alevi sol örgütlerinde silahlı eğitim alıp buralara katliama gelen militanlarıyla kaynıyor. devletin acilen tedbir alması gerekiyor. yarın çok geç olabilir. pkk ve sol terör guruplarının ülkemizin huzur ve refahına gölge düşürmesine müsaade etmemek gerekir.