DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

Galatasaray Kulübü'nden açıklama:

Galatasaray Kulübü'nden açıklama:

23.06.2015 17:46:14
Galatasaray Kulübü, 2015-2016 sezonu kombine fiyatlarında bir önceki sezona göre değişiklik bulunmadığını, VIP kombine ve loca fiyatlarında ise kur artışı nedeniyle taraftara ek bir mali külfet getirmemek için bir önceki sezona göre revizyon uygulandığını açıkladı.

Sarı-kırmızılı kulüpten yapılan açıklamada, nisan ayı içinde belirlenmiş ve kombine satış döneminin başından itibaren uygulanmakta olan kombine, VIP kombine ve loca fiyatlarının, satış dönemi içinde revizyon gördüğüne ilişkin basında yer alan haberler üzerine açıklama yapma gereği duyulduğu belirtilerek, "2015-2016 sezonu kombine fiyatlarında bir önceki sezona göre değişiklik bulunmamaktadır. 2015-2016 sezonu VIP kombine ve loca fiyatlarında ise satış dönemi başlamadan önce 14 Nisan tarihli yönetim kurulu kararı gereği kur artışı sebebiyle taraftarlarımıza ek bir mali külfet getirmemek için bir önceki sezona göre revizyon uygulanmıştır" denildi.

Kombine satış döneminde ilave bir indirim ve fiyat revizyonunun yapılmadığının vurgulandığı açıklamada, "4. yıldızı kazanan ve UEFA Şampiyonlar Ligi'ne katılacak takımımıza taraftarımızın desteği kombine satışlarımıza da olumlu bir şekilde yansımıştır. Taraftarlarımızın gösterdiği yoğun ilgi sonunda geçtiğimiz sezonda ulaşılan rakamların üzerinde satış oranlarına ulaşmış olduğumuzu da gururla açıklamak isteriz" ifadeleri kullanıldı.

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

ozgur kurt

Allah Turk ve Turkiye dusmanlarina firsat vermesin. Bu devletin milletin ekmegini yiyip katil devlet diye bagiranlar ergec hesap verecek. Agzinda baris elinde keles kan icen vampirleri gordunuz mu?

Görüş Bildir Bizimle Paylaş