DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

Ford Otosan'da iş barışı sağlandı

Ford Otosan'da iş barışı sağlandı

7 Yıl Önce
2015-06-04 11:33:52
Ford Otosan Kocaeli Fabrikaları ve Eskişehir İnönü Fabrikası'nda iş barışının sağlandığı bildirildi.

Ford Otosan açıklamasına göre, 21 Mayıs'ta Kocaeli Fabrikalarında çalışanlar tarafından yapılan eylem ve 25 Mayıs'ta İnönü'de başlayan eylem dün sonlandı. Şirket açıklamasında şunlar kaydedildi:

"Eylemler 3 Haziran tarihi itibarıyla sonlanmış olup, tüm lokasyonlarımızda iş barışı sağlanmıştır. Fabrikalarımız bugün itibariyle normal vardiya düzenine geçmiştir. Bu süreç sonucunda, işbaşı yaparak işine sahip çıkan sağduyulu çalışanlarımızla ülke ekonomisine katkı sağlamaya devam edeceğiz."

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

Cemil AYDIN

Hiç şaşırmadım kendileri burada alabildiğine özgürlük yaşayabiliyorlar ken Caferi örgütlenmesi adı altında kendi camilerini ve kuran kurslarını örgütlü bir biçimde açabiliyorlarken kendi ülkelerinde birtek sünni camisi yada mescidi yok bu ülkede türksatta uydularında onlarca propaganda kanallarıyla şia propagandası yapabiliyorlarken oradaki sünni halka bir namazı bile çok görüyorlar nerede dini hoşgörü evet bir hoş görü var İranda sünni olmayan tüm azınlıklara sempatiyle bakarlar ancak sünni gördülermi kırmızı görmüş boğaya dönerler heyyy entelektüel şia ekolü sende bir yalandan ibaretmişsin.

Görüş Bildir Bizimle Paylaş