DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

'Fenerbahçe'nin teknik direktörü olacağıma inanmıyorum'

'Fenerbahçe'nin teknik direktörü olacağıma inanmıyorum'

7 Yıl Önce
2015-05-31 13:24:02
Bosna Hersekli teknik direktör Safet Susic, Fenerbahçe'nin yeni teknik direktörü olabileceği yönündeki iddiaların gerçeği yansıtmadığını söyledi.

Susic, AA muhabirine yaptığı açıklamada, son günlerde basında çıkan haberleri takip ettiğini belirterek, "Yöneticilerle hiçbir irtibatım olmadı. Fenerbahçe'nin teknik direktörü olacağıma inanmıyorum" dedi.

Susic, Fenerbahçe'nin geçtiğimiz günlerde sportif direktörlüğe Giuliano Terraneo'yı getirdiğini anımsatarak, İtalyan spor adamının teknik direktörlük için kendi ülkesinden birini seçmesinin mantıklı olacağını ifade etti.

Adaylar arasında bazı İtalyan teknik direktörlerin de isminin geçtiğini basında çıkan haberlerden takip ettiğini aktaran Susic, "Sportif direktör ve teknik direktör sürekli iletişim halinde, yakın bir işbirliği içinde olmalı. Bu yüzden genellikle de aynı ülkenin vatandaşları oluyor" diye konuştu.

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

İsmail Arslan

Gençler siz olayı tamamen yanlış anlamışınız dileklerinizi cimere yazacaksınız. Buraya yazılanı kimse görmez sonra da kimse bizimle ilgilenmiyor diye sitem ediyorsunuz :)

Görüş Bildir Bizimle Paylaş