DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

Ertuğrul Günay, Zaman'a böyle konuştu

Eski Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay ile Cemaat'e yakınlığıyla bilinen Zaman gazetesi el ele...

20.06.2015 11:07:09

3 dönem bakanlık yapan Ertuğrul Günay, Zaman gazetesine sürmanşet oldu, hem de AK Parti'nin Müslümanlığı yasaklayacağını iddia ettiği absürd bir açıklama ile...

Günay'ın iddiasına göre, kaymakamlıklar hayırsever derneklerinin 15 yıldır düzenlediği iftar çadırlarını yasakladı. Eski bakan buradan bir kanıya vardı ve "Böyle giderse korkarım bir gün Müslümanlığı yasaklayacaklar." dedi.

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

bekir cinar

Yaziklar olsun ...

sencersegun

kimin hatası?birbölgeden 3_5 fazla oy almaya değermiydi.bunu kadroya almak.birde bakan yapmak.adamın kendi partisini satmış sana ne hayrı dokunacaktıki.böyleleri alışıktır kucak aramaya.

yusuf Almas

Allah,tan kork onca yıl ak parti,de beraber oldun şimdi hiç utanmadan insanlara iftira atıyorsun.seni o gazete de konuşulanların kimin maşası olduğunu herkes biliyor. bağımsız aday oldun boyunun ölçüsünü aldın.

mustafa seker

cemaatinki islamsa onu bile istemiyorum. sizi sevmiyoruz. yahudi bile cemaatten daha masum gözümüzde. son cemaatçi bitene dek mücadele edeceğiz göreceksiniz

abdullah

bu söze ' yuh artık.' denir...müslümanların ne zaman ızdırap, çile ve işkence dolu bir dönem yaşadıkları malum..tek parti dönemi(chp)...yani demek ki müslümanlığı yasaklamak isteyen zihniyet belli..

musa

kck senin hangi sözün doğru ki buna inanalım. teröristin sözüne güven olmaz.

sabredenler

selamünaleyküm mustafa seker kardeş söylemlerinin nereye gittiğini bil islamsa onu bile istemiyoruz diyosn bilmeden şirkr giriyoruz haberimiz yok ..dikkat onların faydası olmasa bile sen fayda ver onlar gibi olmayalım hele ki İsrail bile daha masum dedidiğinde çok sıkıntı .onların ne masumluğu var nede insanlığı allaha emanet ol

bmbz

sanada,zamanada bu yakışır. al birini vur ötekine. körler sağarlar birbirini ağarlar. ........ ittifakı.

mehmed

'Böyle giderse korkarım bir gün Müslümanlığı yasaklayacaklar'' diye şikayet ettiği kesim zaten islam'dan uzak,kendisini söylemeye gerek yok;bütün değerlerine karşı olduğu islami kesimin içinde yıllarca mevki-makam için küs küs durdu.

Görüş Bildir Bizimle Paylaş