SON HABERLER
Sol Ok
Sağ Ok
ANASAYFAGÜNDEMPOLİTİKADÜNYAGÜNCELEKONOMİYAŞAMGEZİSPORBİSİKLETÇEVİRİSAĞLIKKÜLTÜRFOTOVİDEO
Erdoğan: Haçlı-Hilal savaşı başladı

Erdoğan: Haçlı-Hilal savaşı başladı

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Avrupa Birliği Adalet Divanı'nın başörtüsü yasağı kararına tepki gösterdi.

Erdoğan: Haçlı-Hilal savaşı başladı
16.3.2017 17:06:48

TIMETURK|HABER MERKEZİ

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, Avrupa Birliği Adalet Divanı'nın "İşverenler çalışanlarına başörtüsü yasağı getirebilir" kararına yönelik eleştirilerde bulundu.

Erdoğan, "Hani inanç özgürlüğü, hani din özgürlüğü? Bu kararı veren kim? Avrupa Birliği, bunlar haçlı-hilal savaşını başlattılar. Başka izahı yok." dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın açıklamaları şöyle;

"Hollanda Nazi tokadı yedi, Ey Hollanda sen benim Müslüman kardeşimi Srebrenitsa'da katlettiniz. bunları biz unutmuyoruz. Orada Boşnak kardeşlerimi şehit ettiler. Hepsini yaktılar biliyorsunuz, birçoğunun kabri bilinmez. AB'nin Adalet Divanı bir açıklama yaptı, duydunuz değil mi? İş verenler ediyor ki; isterseniz iş yerlerinde baş örtülü çalışmak isteyenlere müsaade etmeyebilirsiniz. Hani inanç özgürlüğü, hani din özgürlüğü? Bu kararı veren kim? Avrupa Birliği, bunlar haçlı-hilal savaşını başlattılar. Başka izahı yok.

Sakarya, bunlara gereken dersi veriyor mu? İhanet çizgisine varan ana muhalefetin başındaki zata 16 Nisan'da dersini veriyor muyuz? Yol onun, varlık onun, gerisi hep angarya; Yüzüstü çok süründün, ayağa kalk, Sakarya!

Maşallah, bu ne güzel tablo. Bak 16 Nisan'da adım adım takip edeceğim. Bakalım Sakarya ne yaptı, sandıkları patlattı mı diye izleyeceğim. Çünkü kardeşlerim, Türkiye 16 Nisan'da tarihi bir seçimde bulunacak. Yeni bir yönetim sistemine geçiyoruz. Bu sistemin amacı ülkemizde güven ve istikrar ortamını kalıcı hale getirmek."

GÜNÜN ÖZETİ

    YORUM YAZ

YORUMLAR

adalet / 17.3.2017 11:58:05
tramp radikal islama savaş açacağım dedi. tramp a hiç ses çıkarmadın ama...?!
Sezai / 17.3.2017 08:33:08
Bu savaş 2003'te başlamıştı hem de biz bop eş başkanlığını kabul ettiğimiz de...
muzaffer / 16.3.2017 21:04:51
Ab bakanligida icimizdeki karacahisar kalesi o zaman. Sen patlat karacahisari vasilyus adina cikardigin ab uyum yasalarini, bizde sandiklari patlatalim sayin c.baskanim.
kenan onur / 16.3.2017 17:22:30
işveren dilediğini çalıştırır bunu HAÇLI HİLAL savaşı ile alakası ne? erdoğan acitasyon yapıyor. lider ağzından çıkanı ÖLÇMELİ yoksa LİDER değil ŞÖHRET isteyendir
Foto Galeriler Videolar Yazarlar Günün Özeti
TİMETÜRK SON HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
TİMETÜRK AJANS HABERLERİ
SON YORUMLANANLAR