DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

Erdoğan'dan MHP'li başkana sürpriz

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı MHP'li Burhanettin Kocamaz'ı makamında ziyaret etti...

7 Yıl Önce
2015-06-04 07:18:07

Ajansların haberine göre; Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan,Mersin'deki mitingi sırasında konuşma yapması için anons edilen ancak alanda bulunmadığı anlaşılan Büyükşehir Belediye Başkanı MHP'li Burhanettin Kocamaz'ı makamında ziyaret etti.
 
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, mitingin ardından eşi Emine Erdoğan ile birlikte Mersin Valiliği'ni ziyaret etti. Vali Özdemir Çakacak ve eşi Kevser Çakacak tarafından kapıda karşılanan Erdoğan'a çocuklar çiçek verdi.
 
Erdoğan, polis şeref mangasını selamladıktan sonra makama geçti.

GÖRÜŞME YARIM SAAT SÜRDÜ
 
Gazetecilerin içeriye alınmadığı ve yaklaşık yarım saat süren ziyaretin ardından Cumhurbaşkanı Erdoğan, miting sırasında konuşma yapması için anons edilen ancak alanda bulunmadığı anlaşılan Büyükşehir Belediye Başkanı MHP'li Burhanettin Kocamaz'ı makamında ziyaret etti.

ÖZGECAN ASLAN'IN AİLESİ DE YER ALDI

Kocamaz tarafından kapıda karşılanan Erdoğan'ın basına kapalı gerçekleşen ziyareti yaklaşık yarım saat sürdü. Ziyarette Özgecan Aslan'ın ailesi de yer aldı.
 
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, kentte son olarak Akdeniz Bölge ve Garnizon Komutanı Tuğamiral Nejat Atilla Demirhan'ı ziyaret etti.

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

mahmur

büyük şeytan dediği amerikayla her türlü pozisyonda anlaşan iran, müslüman olan ve kutsal toprakları ile ümmetin son peygamberini bağrında saklayan suudi arabistana neden aynı töleransı ve esnekliği göstermiyor.iranın gözünde suud amerikadan dahatehlikeli ise bize görede iran amerikadan daha tehlikelidir. çünkü beyaz pirinciniçindeki beyaz taş fikri üstünden müslümanları okumaya en başta iran vazgeçmelidir.

SON VİDEOLAR

Görüş Bildir Bizimle Paylaş