SON HABERLER
Sol Ok
Sağ Ok
ANASAYFAGÜNDEMPOLİTİKADÜNYAGÜNCELEKONOMİYAŞAMGEZİSPORRAMAZANÇEVİRİSAĞLIKKÜLTÜRFOTOVİDEO
Ekrem İmamoğlu'ndan eşcinsel evliliklerin önünü açacak projeye destek

Ekrem İmamoğlu'ndan eşcinsel evliliklerin önünü açacak projeye destek

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, eşcinsel evliliklerin önünü açacağı için eşcinsellerden tarafından istenen Toplumsal Cinsiyet Eşitliği projesine destek oldu.

Ekrem İmamoğlu'ndan eşcinsel evliliklerin önünü açacak projeye destek
25.4.2019 16:22:54

Eşcinsel evliliklerin önünü açacağı gerekçesiyle eşcinseller tarafından desteklenen Toplumsal Cinsiyet Eşitliği (TCEP) projesine bu kez CHP'li Ekrem İmamoğlu destek verdi. CHP'lilerin Uyuşturucuyla Mücadele Komisyonu önerisine ekleyerek tek önergeyle geçirmek istediği Toplumsal Cinsiyet Eşitliği Komisyonu kurulması önerisi, AK Parti ve MHP'nin oylarıyla reddedildi.

İstanbul Büyükşehir Belediye Meclisi toplantısında, CHP'lilerin desteklediği eşcinselliğin yaygınlaştırılmasını amaçlayan Toplumsal Cinsiyet Eşitliği projesi ile ilgili komisyon kurulması önerildi. CHP'li meclis üyelerinin, Uyuşturucu ile Mücadele Komisyonu önerisine eklediği Toplumsal Cinsiyet Eşitliği Komisyonu önerisi reddedildi.

BM ve UNICEF eliyle bütün dünya ülkelerinde yaygınlaştırılmaya çalışılan, sponsorluğunu spekülatör Soros'un yaptığı Toplumsal Cinsiyet Eşitliği projesine, Türkiye'de aktif olarak CHP ve CHP'nin görüşünde STK'lar sahip çıkıyor. İBB Meclisinde komisyon kurulması önerisi getirilmesi; aile yapısını parçalama ve eşcinselliği yaygınlaştırma amacına hizmet eden projenin, 31 Mart seçimlerinden sonra CHP'nin kazandığı belediyeler üzerinden sahneye konacağına işaret ediyor.


    YORUM YAZ

YORUMLAR

/ 2.7.2019 11:47:03
Ihsan Dinc Escinsel evliliklerin teşvik edilmesi yanlış o insanları bu tarz sapkın bir yaşantıya mahkum ediyor üstelik bunu yasallastirarak siradanlastiriyorsunuz bir insanın ancak karşı cinsten birileri ile yaşayabileceği mutluluklar var onlardan bu insanları neden mahkum ediyor da onları tedavi etmeğe calismiyorsunuz
/ 30.4.2019 08:01:29
Yazıklar olsun. .....
/ 26.4.2019 14:06:09
Aile Bakanlığı Kadın Bakanlığı görüntüsünden kurtulmalıdır. Bu feminizme yol açıyor.Adalet bakanlığı millet için güzel çalışmalar yapıyor. Daha fazlasını aile bakanlığından bekliyoruz.
/ 25.4.2019 23:57:42
2011 yılında İstanbul Anlaşması diye imzalanan ETCEP i de Ekrem İmamoğlu hazırlamıştır. 2016-2018 yıllarında okullarda pilot uygulamayı da o yaptırmıştır.
Musa / 25.4.2019 16:33:23
Bu konu elbette önemli ve bu toplumun temellerine dinamit koyan bir proje,ancak burada dürüst olmak gerekir.Ekrem İmamoğlu ideolojisi dolayısı ile böyle bir projeyi desteklemesi kendisinden beklenir ancak unutulmamalı ki AK Parti iktidarı 2010 yılından beri yapılan Istanbul sözleşmesi ile özellikle Milli Eğitim Bakanlığı bünyesinde bulunan ETCEP programı ile bu projeyi zaten yürütüyordu.Bu konu da hükumete ve ak partiye bunca yıldır bir laf eden oldu mu acaba?
Foto Galeriler Videolar Yazarlar Günün Özeti
TİMETÜRK SON HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
TİMETÜRK AJANS HABERLERİ
SON YORUMLANANLAR