DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

Ekmeleddin İhsanoğlu için çarpıcı iddia

ISAR Yönetim Kurulu Başkanı Tekin, MHP Milletvekili Ekmeleddin İhsanoğlu için çarpıcı bir iddiada bulundu...

7 Yıl Önce
2015-05-30 19:57:08

İslam Kültür ve Sanat (ISAR) Yönetim Kurulu Başkanı ve MEB Müsteşarı Yusuf Tekin, çatı aday olarak Cumhurbaşkanı adayı olan ve MHP'den Milletvekili adayı olan Ekmeleddin İhsanoğlu'yla ilgi önemli bir iddia ortaya attı. Tekin, "Çatı aday Ekmeleddin İhsanoğlu, 22 Mayıs'ta gelip vakıf binasından mutfak setini, lavaboyu söktürmüş, tabakları, koltuk takımlarını alıp evine götürmüş," dedi.

Anadolu Ajansı'nın haberine göre; ISAR Yönetim Kurulu Başkanı ve MEB Müsteşarı Yusuf Tekin, "Çatı aday Ekmeleddin İhsanoğlu, 22 Mayıs'ta gelip vakıf binasından mutfak setini, dolabı, lavaboyu söktürmüş, tabakları, koltuk takımlarını alıp evine götürmüş. Vakfın başkanı eskiden oydu. 'Bunları ben getirmiştim' buraya giyerek alıp götürmüş. Bunlar vakfedilen, yani bağışlanan şeyler" dedi.

Tekin, yaptığı açıklamada, İslam İşbirliği Teşkilatı bağlantılı olan ISAR'ın bugünkü toplantısında çok ilginç bir durumla karşılaştığını söyledi. 

Daha önce cumhurbaşkanlığı için aday olan Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İstanbul 2. bölge milletvekilli adayı Ekmeleddin İhsanoğlu'nun da vakıf yönetim kurulu üyesi olduğunu dile getiren Tekin, şunları kaydetti:

"Çatı aday Ekmeleddin İhsanoğlu, 22 Mayıs'ta gelip vakıf binasından mutfak setini, mutfak eviyesini, tezgahı, dolabı, lavaboyu söktürmüş, tabakları, koltuk takımlarını alıp evine götürmüş. Vakfın başkanı eskiden oydu, 2014 yılı Kasım ayında ben seçildim. 'Bunları buraya ben getirmiştim' diyerek alıp götürmüş. Bunlar vakfedilen, bağışlanan şeyler, yani vakfın mallarıydı. Taşınabilir şeylerden evden getirdiği olabilir, kişisel şeyleri de götürebilir. Ama koltuk takımı gibi şeyler vakfın demirbaş listesinde kayıtlı. Kendisi getirmiş olsa da bunlar vakfa bağışlanmış ve vakıf tarafından onarımları yapılmış. Onarımına da para ödenmiş. Konu hakkında tutanak tutuldu."

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

recep kuru

YORUMA NE GEREK VAR.YORUMSUZ... GÖRÜNEN KÖY KLAVUZ İSTEMEZ.

hakan

ekmeleddin aynen derin dünya devletinin adamı,tıpkı kemal derviş gibi sümen altında kullanılmak üzere baronların süspan ettiği insanlardan biri,

Seyfettin Akar

İran devrim muh dizi şeyini uçurdu. Türkiyeli Fetullah gülen kendi kendini ucuruyor.

Görüş Bildir Bizimle Paylaş