DTCF'de gerginlik nedeniyle eğitime ara verildi

DTCF'de gerginlik nedeniyle eğitime ara verildi

27.05.2015 12:05:04
Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih Coğrafya Fakültesinde (DTCF) karşıt görüşlü gruplar arasındaki gerginlik nedeniyle eğitime bugün ara verildi.

Geçen hafta 2 öğrencinin Kızılay'da bıçakla yaralanması nedeniyle DTCF'de önceki gün karşıt görüşlü gruplar arasında gerginlik çıkmış ve okulda lisans öğrencileri için eğitime 2 gün ara verilmişti.

Eğitime bugün tekrar başlayan okulda sabah saatlerinde karşıt görüşlü gruplar arasında yine gerginlik yaşandı.

Çevik kuvvet ekiplerinin araya girmesiyle olayın büyümesi önlenirken, lisans öğrencileri için eğitime bugün ara verildiği açıklandı.

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

M

KArdesim tamam, bu durumda bir acayiplik yok, siz ermeniler, osmanliya zaten ihanet etmeseydiniz, ne diaspora olurdu nede ileri gelenler arasinda ermeni eksikligi olurdu. Ama olmus, tamam siz ihanet ettiniz, bizimkiler sürgün etmis, olmus bitmis simdi baris zamani. Ama, yurt disinda ne ikide birde ermeni soykirimi diye yaygara kopariyor bu diasporalar ozaman? hani düsman degillerdi? hani sadece bizim onlari düsman gösterme gayretimizle oluyordu bunlar. bak, vekil oldunuz, bundan sonra bu ermeni sorununu çözün, yahudi albay felan, filistinli bir israil basbakni oldugunda mümkün olacak, söz!