DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

Cübbeli Emniyet'e kızdı

Cübbeli Ahmet 'Bonzai gibi bir uyuşturucu belası her yerde peynir-ekmek gibi nasıl alınıp-satılıyor? Emniyet nerede. Anca beni tutup hapse atıyorlar' dedi.

17.06.2015 13:25:37

Cübbeli Ahmet Hoca olarak bilen Ahmet Mahmut Ünlü, Vahdet'teki köşesinde "Bonzai gibi bir uyuşturucu belası her yerde peynir-ekmek gibi nasıl alınıp-satılıyor? Emniyet nerede. Anca beni tutup hapse atıyorlar" diye tepki gösterdi.

İşte yazıdaki o bölüm:

"ANCA BENİ HAPSE ATIYORLAR"

Bakın geçenlerde bana Samsun'da bu zamana kadar bonzaiden 170 kişi öldüğünü söylediler. Böyle bir uyuşturucu belası Samsun gibi yerde peynir-ekmek gibi nasıl alınıp-satılıyor? Nasıl bulunuyor? Bunun görevlisi, yetkilisi nerde? Bu emniyetin, polislerin işi ne? Anca beni tutup hapse atıyorlar.

Arıyoruz polisi "Burada çocuk yığılıp kalmış. Kaldırımda yatıyor, komaya girmiş" diyoruz. Bize "Tam öldüyse haber verin, kaldırırız" diyor. Yahu bu çocuk ölene kadar, bu bonzaiyi içene kadar sen nerdesin?

" BENİ DİNLİYORLAR"

Telefonları dinliyorlar. Kimi dinliyorlar? Beni dinliyorlar!Benim hanımı dinliyorlar! Benim hanımdan ne çıkar? Terörist çıkmaz.

Niye benim telefonumu dinliyorsun? Gitsene orada adamlar bonzai satıyor, uyuşturucu satıyor, silah satıyor, teröristlik yapıyor. PKK yolları kesmiş millete kimlik soruyor. Bunlara baksanıza. Bunlara bir şey yok. Anca gelir bizi bulurlar.

"BUNU MÜFTÜLÜĞE SORMAYA GEREK YOK" 

Hey gidi insan! Allah "Ben sana yolu gösterdim" buyuruyor. Uyuşturucunun haram olduğunu bilmeyen mi var? Madem aklını kaybettiriyor, sağlığına zarar veriyor, haramdır. Bunu müftülüğe sormaya gerek yok.

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

keskin

Cübbeli Ahmet Hoca’dan soruşturma sürecinde şikayetçi olan iki Faslı kadın Temmuz ayında ifadesini geri çekti. Emniyete 6 Kasım’da gelen ihbar mailinde kadınlara, Cübbeli’nin avukatı F. O’nun baskı yaptığı ve para vererek şikayetin geri çektirildiği belirtildi. İhbar mailindeki bilgileri araştıran emniyet, kadınların Fas’ta ifade verdiği tarihte avukat F.O.’nun Fas’ta olduğunu ve o gün avukat F.O.’ya aynı hukuk bürosunda görev yapan O. K. adlı kadın tarafından 18 bin dolar gönderildiğini tespit etti. Emniyet bu bilgileri mahkemeye gönderdi. Ancak bu da tahliyenin önüne geçemedi.

Selim

Keskin iftira nede kötü bir şeydir hiçmi haberin yok? Fitneyi yaymakta bir o kadar kötüdür sen fitneyi yaymaya çalışacağına işin aslını öğren faz meselesinin uzaktan yakından bir ilgisi yoktur sen en iyisi hocadan helallik iste de mahşer de istemek zorunda kalma

alia57

Cübbeli, Paralel Emniyet halen aktif demek istiyor..

mehmet

görevden ala ala görevde kalan belediye başkanı kalmadı...bu nasıl bir uygulama ya...lafı yapılan bir uygulama için halkın seçtiği bir mahalli idareci görevden mi alınır mış????

hemmed hasan

fas meselesi tamamen paralelin düzmecesi olduğu ortaya çıktı senin haberin yok ey keskin iftira etme allahtan kork

Mehmed

yav seni niye dinlesinler?senin emperyalizm yada batıl diye bir derdinmi var?dünya seningibilerle dolsa israile,amerikaya bir zararınızmı var?hiç endişe etme seni izleyen polisler ahlak masası polisleridir!

hüseyin

Abi cübbeli doğru söylüyor. emniyet yatıyor.. her taraf uyuşturucu her taraf çete kaynıyor.. eksik olan tarafıda ben söyliyeyim, hakimler ve savcılar suçluları serbest bırakıyor.

nurettinkorkmaz

HAKLISIN HOCAM SANA İFTİRA ATANIN HADDİ HESABI YOK HZ.ALİYİDE HZ.OSMANIDA ŞEHİTETTİLER HZ.HÜSEYİNİDE ŞEHİT ETTİLER BUNLAR MÜNAFIKTIR MÜSLÜMAN MÜSLÜMANA SİLAH ÇEKMEZ AYBINI ARAŞTIRMAZ ONU YALNIZ BIRAKMAZ ONU KÖTÜ NİYETLİYE YESLİM ETMEZ AMA PARALEL DİYE Bİ İLLET BİR FİTNE ÇIKTI MÜSLÜMANLARA EZİYET VERİYOR GICIKLIK YAPIYOR HAPSE ATTIRIYOR ALLAH CEZALARINI VERECEKTİR ERGEÇ MUHAKKAK.

keskin

senin gibi fastan kadın getirenler serbestya ne şikayet ediyorsun......

Görüş Bildir Bizimle Paylaş
İHH Ramazan