DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Çelik:

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Çelik:

7 Yıl Önce
2015-06-02 00:24:06
Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, "Bu ülkede barışın, kardeşliğin ve kalkınmanın adresinin AK Parti'nin dışında olmadığını bütün yüreğimle, kılcal damarlarıma varıncaya kadar bütün samimiyetimle ifade ediyorum" dedi.

Bakan Çelik, Şanlıurfa'daki seçim çalışmaları kapsamında Eyyübiye ilçesindeki muhtarlarla bir araya geldiği toplantıda yaptığı konuşmada, partisinin iktidarı döneminde Türkiye'nin adeta küllerinden yeniden doğduğunu söyledi.

AK Parti iktidarları döneminde devasal gelişmelerin yaşandığını ifade eden Çelik, Şanlıurfa'nın da bu süreçte Türkiye genelinde en fazla hizmeti alan illerin başında geldiğini vurguladı.

Çelik, gelecek 40 yılda kentte sağlık kurumu açısından sıkıntı yaşanmaması için çok sayıda hastanenin kısa süre önce faaliyete geçtiğini anlattı.

Eğitim ve turizm alanında da önemli hamlelerin yapıldığını belirten Çelik, vatandaşların desteğini alarak gelecek dönemde de çalışmalarını artırarak sürdürmek istediklerini aktardı.

Çelik, yaklaşık 30 yıldır siyaset yaptığını anımsatarak, "Türkiye'de ve Şanlıurfa'da ne yapıldı diyenlere vereceğimiz yüzlerce cevap var. Eğer birisi bunu söylüyorsa ne yapıldığının farkında değildir" diye konuştu.

Seçmenlerin oy vermede özgür olduğuna dikkati çeken Çelik, şöyle devam etti:

"Her konuda ne söz verdiysek hepsini bir bir yerine getirmiş bir anlayışın temsilcisi olarak bugün huzurlarınızdayız. Şimdi kardeşlerim değerli muhtarlarımız önümüzdeki 5 günü herkes demokratik bir ülkede dilediği gibi değerlendirme hakkına sahiptir. Bu tabii olarak sizin hakkınız, istediğiniz yere oy verebilirsiniz vereceksiniz de. Bunun karşısında başka bir söz söylemek mümkün değil. Bu ülkede barışın, kardeşliğin ve kalkınmanın adresinin AK Parti'nin dışında olmadığını bütün yüreğimle, kılcal damarlarıma varıncaya kadar bütün samimiyetimle ifade ediyorum. Ülkenin kalkınmasının devamı için desteğinize ihtiyacımız var."

Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci de ilçede yaptıkları yatırımları slayt sunumu eşliğinde katılımcılarla paylaştı.

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

MEHMET

Avrupa buyuk bir oyun oynuyor ya hayirlisi Yunanistan batirilacak saga sola saldirttirilacak bi dusunun o hak oylamasi icin harcanan paralarla memurlarin ayligi ödenirdi

Görüş Bildir Bizimle Paylaş