DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

Bodrum'da kaçak operasyonu

Bodrum'da kaçak operasyonu

28.05.2015 13:11:55
Muğla'nın Bodrum ilçesinde, yasa dışı yollardan Yunanistan'ın Kos Adası'na geçmeye çalışan 185 kaçak yakalandı.

Alınan bilgiye göre, Bodrum Sahil Güvenlik Komutanlığı ekipleri, Turgutreis Mahallesi ile Ortakent-Yahşi açıklarında kalabalık grupların ayrı ayrı botlarla denize açıldığı bilgisi üzerine harekete geçti.

Sahil Güvenlik Komutanlığına bağlı TCSG 101, TCSG 1 ve TCSG Saget 27 Bot Komutanlığı ekipleri, yasa dışı yollardan Yunanistan'ın Kos Adası'na geçmeye çalıştıkları belirlenen Suriye, Lübnan, Afganistan ve İsrail uyruklu 185 kaçağı yakaladı.

Ekipler, botlarına aldıkları kaçakları, Turgutreis Sahil Güvenlik Komutanlığına götürdü. Aralarında kadın, çocuk ve bebeklerin de olduğu kaçaklara yiyecek ve içecek dağıtıldı. Kaçaklara ait botlar da komutanlığın önüne getirildi.

Kaçakların, işlemlerin tamamlanmasının ardından Bodrum Emniyet Müdürlüğü Yabancılar Şubesine teslim edileceği bildirildi.

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

muhalif

amerikanın talimatıyla hareket eden pkk-pyd esedin de desteğini alarak bayır bucak türkmenlerine saldırıya geçti. pkk-pyd bayır bucağı alırsa suriye sahillerinede yetişecek. böylece denize açılmış olucak. bu aynı zamanda amerikanındenizdende teroristlere yardımı demek. bu pkk'nın amerikayla işleri ne kadarda ilerlettiğininde göstergesi.

Görüş Bildir Bizimle Paylaş