DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

'Bir kitap da sen getir' kampanyası

'Bir kitap da sen getir' kampanyası

7 Yıl Önce
2015-05-28 12:28:21
Kütüphaneler Haftası kapsamında, Türkiye Basketbol Ligi'nin 24. haftasındaki Banvit maçında basketbolseverlerden bilet almak yerine kitap getirmelerini talep eden Anadolu Efes Spor Kulübü, topladığı 3 bin 406 kitabı, Türkiye'nin 7 coğrafi bölgesindeki 7 okula ulaştırdı.

"Bir kitap da sen getir" kampanyası kapsamında, Abdi İpekçi Spor Salonu'nda oynanan Anadolu Efes-Banvit maçında bilet satışı yapılmamış ve kitap bağışında bulunan herkese müsabakayı izleme fırsatı sunulmuştu.

Organizasyon sayesinde 3 bin 406 kitap toplayan lacivert-beyazlı kulüp, bu kitapları Adana Seyhan Zeytinli Ortaokulu, Ankara Kazan Atatürk İlkokulu, Ağrı Yoğunhisar İlkokulu, Kastamonu Kuzyaka Ortaokulu, Manisa Ömer Ege Ortaokulu, Şanlıurfa Çok Programlı Anadolu Lisesi ve İstanbul Çavuşbaşı Ahmet Akça İlköğretim Okulu öğrencileriyle buluşturdu.

Kampanya için kısa bir film de çekildi. Öğrencilerin yer aldığı filmde Anadolu Efes Spor Kulübü, filmde ayrıca basketbolseverlere duyarlılıklarından dolayı teşekkür ediyor.

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

M

Ümmet kardeşliği birdir, kirli ittifaklar başka. Ey bizden iyi mümin / milliyetçi geçinenler, nezaman uyanacaksınız? Ayakta avutuluduğunuzun farkına ne vakit varacaksınız??

Görüş Bildir Bizimle Paylaş