DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

Bilal Erdoğan HDP'yi eleştirdi

Gaziantep'teki ziyareti sırasında HDP'yi eleştiren Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın oğlu Bilal Erdoğan, 'Morlar, yeşiller, pembeler partisi''dedi.

7 Yıl Önce
2015-06-01 09:59:02

CNNTÜRK'ün haberine göre; TÜRGEV Yönetim Kurulu üyesi ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın oğlu Bilal Erdoğan, Gaziantep'te AK Parti seçim bürosunu ziyaret etti ve HDP'yi eleştirdi. Erdoğan şunları söyledi:

"Böyle bir karma olması güzel..."

"Bakın sermaye sahipleri, o 'Beyaz Türk' dediğimiz kesimler bile 'AK Parti tek başına iktidara gelsin de anayasayı değiştirebilecek kadar gelmesin' diyorlar. 'Koalisyon olmasın ama Ak Parti de çok güçlü olmasın' diyorlar. Bakın hedeflerine ulaşmak için bir parti çıkardılar, dağdan yönetilen bir parti, partiyi çiçek böcek partisine çevirdiler. Morlar, yeşiller, pembeler partisi. İçinde her renkten insan var, müftüsü de, eşcinseli de, Ezidisi de var, tam bir karma. Böyle bir karma olması güzel, bunu ben yadırgamıyorum. Benim yadırgadığım, doğuda başka batıda başkalar.


Nasıl kandırıyorlar biliyor musunuz

Bakıyorsunuz, doğudaki belediye hizmetlerine ortalık toz toprak içinde. Ne hizmet varsa merkezi hükümetin hizmeti. Hastaneler, okullar, yollar, TOKİ konutları... ve oradaki vatandaşımızı nasıl kandırıyorlar biliyor musunuz? Geçen gün Hakkari, Şırnak ve Siirt'teydik. Vatandaşa diyorlar ki, 'burada yapılan yatırımlar AB bütçesinden yapılıyor.' İşleri güçleri yalan zaten. Diyorlar ki, 'AB'nin verdiği paranın da hepsini bize harcamıyorlar' bunların hayatı sahtekarlık. 6-7 Ekim olaylarında milleti sokağa davet eden, milletin okullarını yaktıran, milletin araçlarını, duraklarını yaktıran, kamu binalarına zarar verdiren siz değil miydiniz yav. Siz ne zaman çiçek böcek partisi oldunuz. Milletimiz buna kanacak mı?"

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

alia57

Kuran şakirtlerini ön safa dizerek mızrak uçlarına Kuran sayfaları geçirme taktiği uyguluyor aklı sıra ..Ama nafile.. Takke düştü kel göründü...

Görüş Bildir Bizimle Paylaş