DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

Başkan İlhan Çelik'ten sendikalara teşekkür ziyareti

AK Parti Siverek İlçe Başkanı İlhan Çelik, 15 Temmuz darbe girişimi sonrası demokrasiye sahip çıkan sendika temsilciliklerini ziyaret ederek, görüş alışverişinde bulundu.

6 Yıl Önce
2016-10-28 09:41:31
AK Parti Siverek İlçe Başkanı İlhan Çelik, 15 Temmuz darbe girişimi sonrası demokrasiye sahip çıkan sendika temsilciliklerini ziyaret ederek, görüş alışverişinde bulundu.

Başkan Çelik beraberinde yönetim kurulu üyeleriyle birlikte Sağlık-Sen Siverek Şube Başkanı Sefer Şenateş, Eğitim Bir-Sen Şube Başkanı Fikret Aslanparçası ve Diyanet Sen Siverek Şube Başkanı Ramazan Öz'ü ziyaret etti. 15 Temmuz darbe girişimi sırasında demokrasiden yana dik bir duruş sergileyen sendika temsilcilerine teşekkür eden İlhan Çelik, "15 Temmuz Darbe girişimi sonrası ülke genelinde gelişen birlik ve beraberlik ruhunu Allah'a hamt olsun ki Siverek ilçemizde de görüyoruz. Tüm kırgınlık ve dargınlıkları bir kenara atıp milli şuurla hareket eden sendika temsilcileri ve üyelerini gönülden tebrik ediyorum. Hepimiz 15 Temmuz Gecesi şunu çok iyi anladık ki, acımasız ve bir o kadarda hain bir darbe ile karşı karşıyayız. Asker üniforması giymiş bu hain teröristler halkın vergileri ile alınıp, onlara emanet edilen tank, tüfek, uçak ve helikopterleri bu aziz millete karşı kulandılar. Ama onların hesaba katmadığı bir şey vardı, Milletin artık o eski millet olmadığıydı. O gece bu millet devlete ve demokrasiye bağlılığını en güzel bir şekilde göstermiştir. Tanka, tüfeğe ve uçaklara karşı göğüslerini Serhat gibi siper eden başka bir millet tarihte görülmemiştir. İşte bu millet tarih yazan bir millet olduğunu bir daha kanıtlamıştır" dedi.

Sendika temsilcileri, Çelik ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür etti.

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

Görüş Bildir Bizimle Paylaş