DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

İSTANBUL

20:13:00

İftar vakti

BURSA

20:11

04:10
20:11
SAHUR
İFTAR

ANKARA

19:56

03:56
19:56
SAHUR
İFTAR

SİVAS

19:38

03:40
19:38
SAHUR
İFTAR

ERZURUM

19:22

03:22
19:22
SAHUR
İFTAR

HAKKARİ

19:07

03:23
19:07
SAHUR
İFTAR

İSTANBUL

20:13:00

İftar vakti

ANKARA

19:56

03:56
SAHUR
19:56
İFTAR

ERZURUM

19:22

03:22
SAHUR
19:22
İFTAR

Bakan Topçu: Kandil'lerine gömeceğiz

Kültür ve Turizm Bakanı Yalçın Topçu, ''Terörü arkasındaki güçlerle birlikte Kandil'lerine gömeceğiz'' dedi...

20.09.2015 00:12:19

Kültür ve Turizm Bakanı Yalçın Topçu, Türkiye'deki saldırılarla ilgili açıklamalarda bulundu. Topçu, "Bu sefer onlara Çanakkele'de yaşattığımızı, onlara Malazgirt'te yaşattığımızı, onlara Kudüs'te yaşattığımızı, onlara Sakarya'da, Dumlupınar'da, Anafartalar'da yaşattığımızı yaşatacağız. Arkasındaki bitamam güçlerle birlikte inşallah onları o Kandil'lerine gömeceğiz'' dedi.

Ajansların haberine göre; Topçu, 23 yıllık çalışma arkadaşı, eski BBP Genel Başkan Yardımcısı olan ve AK Parti Ordu Milletvekili adayı Metin Gündoğdu'ya destek vermek ve ziyaretlerde bulunmak amacıyla Ordu'ya geldi. Tarifeli uçakla geldiği Ordu-Giresun Havalimanı'nda Ordu Valisi İrfan Balkanlıoğlu, AK Parti Ordu Milletvekili Oktay Çanak, Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz, ilçe belediye başkanları ve kalabalık bir topluluk karşıladı. Burada kendilerine karşılayan kalabalığa teşekkür eden ve Metin Gündoğdu'ya destek isteyen Bakan Topçu, basın mensuplarının 'terörle mücadele' ile ilgili sorularını cevaplandırdı.

''ONLARI KANDİLE GÖMECEĞİZ''

Hükümetin terörle mücadele konusunda çok kararlı olduğunun altını çizen Bakan Topçu, ''Ben 63. Hükümet'in terörle mücadele konusundaki kararlılığını ilk Bakanlar Kurulu toplantısında net bir şekilde gördüm. Daha sonra Cumhurbaşkanımızla yaptığımız görüşmelerde de bu kararlılığı net bir şekilde gördüm. Bu kararlılık nereden geliyor? Neticede devleti yönetenler milletten tasdik alarak bu kararlılığa varıyor. Bakanlık sürem içinde Ordu ziyaret ettiğim 9. il oldu. Bu illerde gördüğüm kadarıyla milletimiz hükümetin ve devletin bu kararlılığını destekliyor. Bu sefer onlara Çanakkele'de yaşattığımızı, onlara Malazgirt'te yaşattığımızı, onlara Kudüs'te yaşattığımızı, onlara Sakarya'da, Dumlupınar'da, Anafartalar'da yaşattığımızı yaşatacağız. Arkasındaki bitamam güçlerle birlikte inşallah onları o Kandil'lerine gömeceğiz'' diye konuştu.

Bakan Topçu, Ordu ziyaretinde sırasıyla Ordu Valiliği, Ordu Büyükşehir Belediyesi, Ordu Emniyet Müdürlüğü, Ordu Jandarma Komutanlığı'nı ziyaret etti.

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

İKİGÜN ORTALIK YUMUŞAYINCA İŞGALCİLERİ HEMEN ((YERLEŞİMCİ DİYE ))HABER YAPMIŞSINIZ HANİ FANATİK YAHUDİLERDİ?? İŞGALCİ İSTİLACI....SİYONİSTLER(YERLEŞİMCİY SE ))FİLİSTİNİLİLER NE???? OLUYOR.....

abdullah_eroğlu

MUHSİN YAZCIĞOLUGUNU TOPRAĞA GÖNDÜĞÜN GİBİ Mİ?YAZICIOĞLUNUN ISRAR EDİP, O HELİKOPETE BİNDİREN , SONRA DA SOLUGU AKP DE ALAN SEN DEĞİLMİSİN.UNUTMADIK...UNUTMAYACAGIZ.

Görüş Bildir Bizimle Paylaş
İHH Ramazan