DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

Bahçeli'den Davutoğlu'na red!

Devlet Bahçeli'nin, Başbakan Davutoğlu'nun randevu talebini reddettiği bildirildi...

6 Yıl Önce
2015-10-10 20:22:45

Ankara'da 86 kişinin hayatını kaybettiği, 186 kişinin de yaralandığı bombalı saldırıyla ilgili Başbakan Ahmet Davutoğlu açıklama yapmış, CHP ve MHP parti liderleriyle görüşeceğini açıklamıştı. MHP Lideri Devlet Bahçeli, Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun randevu talebini reddetti.

Ajanslarda yer alan habere göre; Davutoğlu, Ankara'da gerçekleşen patlamanın ardından düzenlediği basın toplantısında, CHP ve MHP liderleriyle bir araya gelerek görüş alış verişinde bulunacağını açıklamıştı. 

Bahçeli, Ankara'daki saldırıya ilişkin olarak yaptığı açıklamada, "Türkiye AKP'nin teröre sempatik ve sıcak bakışının, dış politikadaki tarafgir ve gayri milli yaklaşımın bedelini ödemektedir" demişti.

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

ahmet yasin

ak partinin hdp ye takındığı tavrı mhp ye de takınmalıdır. birbirlerinden farkları yok.

alia57

Ya şu Bahçeli, Karayılanla ya da Duran Kalkanla falan görüşse bari...

EDA YEŞİL

Özel bir çalışma olmuş. Tebrikler.Can verirken can vermek ! çok güzel bir düşünce.

abdUllah uysal

bu olaydan bile sert delikanlı numaralarından vazgeçmiyor. daha genc delikaylıykan ecevit yılmaz koalisyonunda sanki millet görmedi ölçün kaç devlet bey. kesin tek başına iktidar devlet bey kesin bu sefer kesin artık %45 mi alırsın %55, milletimiz böyle en büyük musibetlerde bile sert duran adam gibi adamlara bayılır!!!

M.N.A

Aferin dik dur yalnız merak ettiğim bir şey var sayın Bahçeli siz ne zaman kandile gidip yerleşeceksiniz sizi dört gözle bekliyorlar benim vallahi merak

Alaattin

Ne tesbit be...Adamı boşuna prof yapmamışlar beee

Görüş Bildir Bizimle Paylaş