DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

Aslı Aydıntaşbaş Milliyet'ten kovuldu mu?

6 yıldır Milliyet'te köşe yazıları kaleme alan Aslı Aydıntaşbaş'ın gazetenin patronu ile ilgili yazısı nedeniyle kovulduğu ileri sürüldü.

7 Yıl Önce
2015-05-29 08:44:52

Aydıntaşbaş, veda yazısında ayrılığın 'ani' olduğunu belirterek, "kuşkusuz görüşlerimde gazete yönetimiyle farklılaştığım noktalar var. Bu zamana kadar istediğim gibi yazdım. Ama bundan sonra doğru olan, daha fazla rahatsızlık vermeden ve olabildiğince medeni bir el sıkışmayla vedalaşmak" dedi.

Milliyet yönetimi, geçtiğimiz yıl CNN Türk'te 'Karşı Gündem' programını sunan Aydıntaşbaş'tan gazete ile televizyon arasında seçim yapmasını istemiş, Aydıntaşbaş, programa veda etmişti.

Öte yandan, Star yazarı Cem Küçük, Aydıntaşbaş'ın Milliyet'ten gazetenin patronu Erdoğan Demirören'le ilgili yazısı nedeniyle kovulduğunu ileri sürdü.

Küçük, sosyal medya hesabından "Sakın birileri basın özgürlüğüne sığınmasın. Aslı, Aydın Doğan'a yalakalık yapıp Erdoğan Demirören'i madara ettiği yazı yüzünden kovuldu. Erdoğan Demirören'i yazında madara edeceksin sonra da basın özgürlüğü diyeceksin. Aslı kendi kendini kovdurdu" yazdı.

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

YAŞAR ÖZ

SN. CUMHURBAŞKANIMIZ SİZE DEFALARCA YAZMIŞ OLDUĞUM ŞİKAYET DİLEKÇEMİ ARTIK ALLAH C. C. MIZIN RIZASI İÇİN OKUYUN LÜTFEN. ÇOK ÇOK SELAMLAR EDERİM. RAB'BİMİZ C. C. MIZ YAR VE YARDIMCINIZ OLSUN İNŞAALLAH. SAYGI SEVGİ VE HÜRMETLERİMLE ELLERİNİZDEN ÖPERİM. HOŞÇA KALIN SAĞLICAKLA KALIN İNŞAALLAH. ŞİKAYET DİLEKÇEMİ GERÇEKTEN OKUYUN RAB'BİMİZ C. C. MIZIN RIZASI İÇİN. yaşar öz

Görüş Bildir Bizimle Paylaş