DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

Arınç: Medyada kripto FETÖ'cüler var

Bülent Arınç, kendisini FETÖ'ye yakın olmakla eleştirenleri de 'trol' olarak tanımlayarak onlar için 'Darbe sever olduklarını saklamak için darbe savar gözüküyorlar' ifadelerini kullandı. Arınç'ın eleştirdiği Turgay Güler'den de yanıt gecikmedi

6 Yıl Önce
2016-08-02 11:53:59

Geçtiğimiz günlerde videolu röportaj veren ve "Bana ahmek diyebilirsiniz, terör örgütü olduklarını yeni anladım" diyen Arınç, özeleştirilerine devam etmekle birlikte medyadaki bazı isimleri gizli FETÖ'cü olmakla suçladı.

"MEDYADA KRİPTO FETÖ'CÜLER VAR"

Bülent Arınç, Cumhurbaşkanı ile Genelkurmay Başkanı'nın en yakınlarına kadar FETÖ'nün sızdığını, kendisinin de 'kandırılmasının' normal bir şey olduğunu ifade ettiği açıklamalarında medyadaki bazı isimleri de suçladı: Fethullah'a en çok küfür eden onlar, acaba bu isimler gizli darbe sever mi?

İşte Bülent Arınç'ın açıklamaları:

ar1

ar2

ar3

ar4

ar5

ar6

ar7

ar8

ar9

GÜLER: Arınç'ınki tipik FETÖ'cü taktiğiyle kafa karıştırmak

Arınç'ın kendisiyle ilgili yazdıklarına Turagy Güler de twitterdan yanıt verdi. ''Arınç bana saldırmış. Saldırmakla da kalmamış beni paralelci ilan etmiş! Komik ama manidar! MEHDİX adlı kitabımı da delil göstermiş AHMAK..." diye yazan Güler, Arınç'a 9 başlık halinde cevaplarını sıraladı;

TG1

TG2

 tg3

 tg4

tg5

tg8

tg9

ERSOY DEDE'DEN AHMAK ÇIKIŞI
 
Arınç'a Twitter hesabı üzerinden yanıt veren isimler arasında Ersoy Dede de vardı. Gazeteci Ersoy Dede, Arınç'ın "Silahlı terör örgütünün Fethullahçı olduğunu o gece öğrendim, bana ahmak diyebilirsiniz" açıklamasına gönderme yaparak, 'ahmak' kelimesinin sözlük anlamını paylaştı.
 
Ersoy Dede ayrıca şu ifadeleri kullandı; "Bir şey, ördek gibi yürüyor, ördek gibi ses çıkarıyor ve ördek gibi görünüyorsa.. O şey muhtemelen ördektir.. @bulent_arinc Allah affetsin "

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (3)

cafer bezci

herkes ektiğini biçiyor... sırayla..

mertt

arınç boşuna debelleniyor onun ne olduğunu herkes biliyor. yazıları saçmalıklarla dolu, son bir iki yıldaki açıklamaları bile arınçın kimin güdümünde olduğunu gösterir. (Ayrıca yazıların sol üst köşesinde meclis simgesini kullanması da ayrı bir saçmalık.)

Cemal Gören

Meclis'te de var mı sayın Arınç?.. Kızın ve damadınla aran nasıl?

SON VİDEOLAR

Görüş Bildir Bizimle Paylaş