DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

DOLAR

15,9466 ₺

EURO

17,0588 ₺

ALTIN

949,38 ₺

BİST

2.380,90 ₺

'Arçil yedi, hesabı ben ödedim'

Trabzon’dan ayrılan Şota Arveladze, kimseye kırgın olmadığını ve pişmanlık duymadığını söyledi.

7 Yıl Önce
2015-11-12 23:28:20

Havalimanında Trabzon'daki dostları ve taraftarlarca uğurlanan Şota Arveladze, burada yaptığı açıklamada şunları söyledi:

"Nedeni bulmak çok kolay değil. Önemli olan şu; ben hiçbir şeyden pişman değilim hiç kimseye kırgın değilim. İnsanlar doğru zaman yanlış zaman diye bir şeyler söylüyorlar. Benim Trabzon'a gelişim her zaman doğrudur. Hiçbir zaman yanlış olmaz. İstersem saat 3'te istersem gece 2'de istersem yazın, istersem kışın gelirim. Benim buraya gelişim her zaman doğrudur. İnsanları ne kadar seviyorsam 100 kat fazlasını seviyorum. O sevgiyi tekrar gördüm. Zaten emindim. 100 defa daha emin oldum. Tabi işler bazen iyi bazen kötü gitti. Son haftalar kötüydü. Buradan sebepleri bulabilirim. Ama bu bir kişinin olmayabilir. Kader bazen bizim elimizde değil. Düdüğe de bağlı olabilir. Yanlış bir karar neden olabilir. Ama dediğim gibi yine de herkesi daha fazla seviyorum. Taraftara borçluyum hala. Burada çok başarılı olacağıma emindim. Ama olmadı. Erken gittim ya onun için bana sevginin kaybolduğunu düşünmüyorum."

Şota Arveladze, “Ayrılmanızın sebepleri arasında yemek konusu var mı?” şeklindeki bir soruyu yanıtlarken de şu ifadeleri kullandı: 

"O gün ben yemek yemedim orada. Yeseydim de kimseye soracak halim yok bu yaşımda, bu ülkede, çok değerli insanlarla yemek yiyeceğim diye. Yemek yemedim o gün, ama bir gün geleceğim ve istediğim yerde de yemek yiyeceğim tekrar."

"ARÇİL YEDİ, HESABI BEN ÖDEDİM" 

Şota Arveladze, "Yemekteki kardeşiniz Arçil miydi?" sorusunu ise gülerek, "Ne yapalım simdi birisiyle Arçil yemek yiyorsa. Hesabını ben ödeyeceğim o zaman" şeklinde yanıt verdi.

Şota, kırgınlığı ve pişmanlığı olmadığını tekrarlayarak, “İnsanları daha fazla seviyorum. Zor zamanda da görmüştüm insanları. Az önce şehirdeydim, Meydan'da yemek yedim. Bu sefer bendim. Yani Meydan'da bugün yemek yiyen benim saat altıda” dedi.

Birkaç futbolcuyla vedalaşma fırsatı bulduğunu vurgulayan Şota Arveladze, sözlerini şöyle sürdürdü:

"Futbolculara destek olmak gerekiyor. Bir maçtan sonra bizim otobüse taş atılırken çıktım ve ‘Futbolculara taş atmayın bu oyuncular bizi bir yere taşıyacak. Bu futbolcular bu şehri mutlu edecek' dedim. Her gün penaltı girmiyor kaleye ne yapalım? O da futbolun yazılmayan bir kuralı. Birisi formsuz olabilir. Ama tekrar söylüyorum. Şehrin çok sebebi var mutlu olmak için ama mutlu değil. Bizim en ufak ve en basit sebebimiz var mutlu olmak için bu da Trabzonspordur." .

YORUMLAR (0)

Görüş Bildir Bizimle Paylaş