DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

DOLAR

18,4694 ₺

EURO

17,8084 ₺

ALTIN

966,37 ₺

BİST

3.260,15 ₺

Anne ve babasının tacizine uğrayan genç kız intihar etti

Yıllarca anne ve babasının cinsel istismarına maruz kalan genç kız intihar etti.

6 Yıl Önce
2016-12-08 11:23:49

Habertürk'ten Müslim Sarıyar'ın haberine göre 2012'de Tokat Zile'de yaşanan olayda Senem B.'den 2 yaş küçük olan ve o dönem 16 yaşında bulunan kız kardeşinin vücudundaki morluklar, öğretmeninin dikkatini çekti.

Babasının tacizine uğradığını söyleyerek her şeyi anlatan genç kız, cinsel işkence gördüğünü, buna annesinin de katıldığını, aynı şeylerin ablasına da yapıldığını anlattı. Öğretmen, önce okul yönetimine, sonra da Tokat Emniyeti'ne durumu bildirdi. Şikâyet üzerine polis, astsubay olan baba Vedat B.'nin evinde arama yaptı. Arama, polisi de dehşete düşürdü. O dönem de basına yansıyan bilgilere göre evde, iki kızın görüntülerinin bulunduğu 100 kadar CD, kırbaçlar, dergiler, deri kıyafetler ve seks oyuncakları bulundu. CD'lerde şiddet dolu görüntüler olduğu anlaşıldı.

GÖZALTINA ALINDILAR

Baba ile anne, jandarma tarafından gözaltına alındı. Astsubay babanın çektiği görüntülerde de yer aldığı belirtilen anne, eşinin büyük kızıyla 6, küçük kızıyla 3 yıldır ensest ilişki yaşadığını öne sürdü.

ANNE NEDEN SES ÇIKARMADI?

Anne, “Beni öldürür diye şikâyette bulunamadım” dedi.

BABANIN İFADESİ

Astsubay baba Vedat B. ise suçlamaları inkâr etti. Kızlarını dövdüğünü, cinsel istismarda bulunmadığını öne sürdü. Evde bulunanlar sorulduğunda ise astsubay susma hakkını kullandı.

TUTUKLANDILAR

Anne-baba cinsel istismar suçundan tutuklanarak cezavine gönderilirken, iki genç kız da devlet korumasına alındı, eğitimlerinin tamamlanmaları sağlandı.

BÜYÜK ABLA UZUN SÜRE PSİKOLOJİK TEDAVİ GÖRDÜ

Korkunç olay, bir daha gündeme gelmedi. Basında haber olmadı. Abla Senem B., biyoloji öğretmenliği bölümünü kazanarak İstanbul'a gitti. Uzun süre psikolojik tedavi gördü, sürekli ilaç kullandı. Senem, kız kardeşiyle çok sık görüşmedi. Küçük kardeş de devletin korumasında eğitim aldı.

İNTİHAR ETTİ

Cinsel istismar suçundan tutuklanan anne-baba ise cezaevinden çıkamadı. Aradan 4 yıl geçti. 4'üncü sınıfa gelen ve seneye mezun olarak hayata atılacak olan Senem'in yaşadığı korkunç travma geçmedi. Kimi zaman gösterdiği dengesiz davranışlar yurt yetkililerinin de dikkatini çekti. Yaşadıklarını yurdun bir yetkilisiyle paylaştı. Ama hiçbir şey çare olmadı.

Önceki akşam odada kimsenin olmamasını fırsat bildi. Her şeye son verdi. Çantasının bağcığıyla ranzaya kendini asıp intihar etti. .

YORUMLAR (3)

Yakub

Yaşasın CEHENNEM. BUNLAR HAYVANDAN DAHA AŞAĞI. Bu kıza Rabbim cc Rahmet etsin.Acil TC İslam Devleti istiyorum.

hasan

Bu zalime diyecek söz bulamıyorum,bunun yaptığından şeytan utanmıştır...

fatih sürmeneli

Selamunaleyküm. Bu tür haberler toplum piskolojisini bozduğu için sizingibi hassasiyetleri olan haber sitelerinin daha secici yayınyapmaları gerektiğini düşünüyorum. Batılı tasvir sadece saf zihinleri bozar.

Görüş Bildir Bizimle Paylaş