DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

Alperen Ocakları: LGBT yürüyüşünü yaptırmayacağız

Alperen Ocaklarından, 26 Haziran'da Taksim'de yapılması planlanan LGBT yürüyüşüne ilişkin sert bir açıklama geldi.

15.06.2016 08:49:13

Alperen Ocaklarından, 26 Haziran'da İstanbul'da düzenleneceği duyurulan LGBT onur yürüyüşünün engelleneceği yönünde bir açıklama geldi.

ALPEREN OCAKLARI BAŞKANI MİCAN: YAPTIRMAYACAĞIZ

Öte yandan, Aperen Ocakları Vakfı İstanbul İl Başkanı Kürşat Mican, Üsküdar'da bulunan il binasında bir basın toplantısı düzenledi.

26 Haziran'da yapılacağı duyurulan LGBT'nin onur yürüyüşüne engel olacaklarını açıklayan Mican, LGBT'lilerin Taksim'de yapacakları yürüyüşün milli değerlere aykırı mahiyette olduğunu belirtti.

Mican şunları söyledi:

"İsmi onur yürüyüşü olan ama aslı ahlaksızlık olan ve toplumun sinir uçlarına dokunan bu tip ahlaksızlıkların normalleştirilmesine, özendirilmesine asla müsaade etmeyeceğiz. Recep, Şaban ve Ramazan gibi mübarek kabul ettiğimiz ayları dillerine dolayarak komiklik yapmaya çalışanlara uyarımız, böyle fantezilerle milletimizin hassasiyetlerini dillerine dolayarak terbiyesizliğe soyunmasınlar.

Manevi değerlerimizi alaya alarak had ve hudutlarını aşanlara Ziya Paşa'nın 'Nush ile uslanmayanı etmeli tektir tektir ile uslanmayanın hakkı kötektir.' Veciz beytini hatırlatırız. Yürüyüşün tertiplenmesine sadece hoşgörü nazarıyla bakarak toplumsal yozlaşmanın ve ahlaki çöküntünün kızlarımıza, oğullarımıza alternatif harflerle yeni cinsiyetler türetilmesine mahal verilmemelidir. Bu, kimsenin özel hayatına yapılan bir tepki değildir. İyiliği emretmek kötülükten nehy etmektir."

ABD'DE 50 EŞCİNSEL ÖLDÜRÜLMÜŞTÜ

ABD'nin Orlando kentinde eşcinsellerin gittiği bir gece kulübüne düzenlenen silahlı saldırıda 50 kişi ölmüş, onlarca kişi de yaralanmıştı.

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

ekol türk

Demedi demeyin Alperenleri sverim Testiciyi iyibilirim tam bir fetocudur.ortaligi karistirmak icin alperenleri kullanabilirler.

muzaffer

Helal olsun yigitler. Bu lut' lular kotegin kallavisini hak ettiler fakat ortada devlet i ali yok.

Mahmut A

Alperen Ocakları kesin ve net olarak haklıdır ve bu yürüyüş engellenmelidir.

M

500.000 Suriyeli , 50 escinsel kadar yanki yapmadi, tepki çekmedi, ilgi görmedi. Escinsellik ne kiymetli birseymis yahu, kadin olsam denerdim. ... @qualitydump

GONYALI

helal sonuna kadar destek

Görüş Bildir Bizimle Paylaş