DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Soylu:

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Soylu:

7 Yıl Önce
2015-06-04 00:11:20
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu, 'İster çatlasınlar, ister kıskansınlar artık Türkiye'de vesayetin borusu ötmüyor, milletin dediği oluyor' dedi.

Soylu, partisince Çarşıbaşı ilçesinde düzenlenen mitingde yaptığı konuşmada, 13 yıldır Türkiye'de AK Parti'nin büyük işlerin altına imza attığını söyledi.

Bütün dünyanın Türkiye'yi hayranlıkla izlediğini belirten Soylu, şöyle devam etti:

"7 Haziran'da yapılacak olan seçimlerde kurulan komplolara, tuzaklara, demokrasiyle milletimiz cevap verecek ve 7 Haziran'da sandıkları patlatacaktır. 7 Haziran'da yapılacak olan seçim Türkiye'de bir gelecek seçimidir. Bu seçim, 13 yılda elde ettiğimiz kazanımları, demokrasiyi, Türkiye'nin daha da yükselmesini devam ettirme seçimidir. Kıskansınlar, çatlasınlar, patlasınlar, AK Parti tek başına iktidara geliyor."

Türkiye'de son 13 yılda önemli açıkları kapattıklarını vurgulayan Soylu, 'Ülkemizde ekonomi, demokrasi, öz güven ve altyapı açıklarını kapattık. İster çatlasınlar, ister kıskansınlar artık Türkiye'de vesayetin borusu ötmüyor, milletin dediği oluyor' şeklinde konuştu.

Milletin, pazar günü yapılacak seçimde PKK'ya, KCK'ya, DHKP/C'ye, Aydın Doğan'a, Pensilvanya'ya ders vereceğini söyleyen Soylu, 'Ne kadar uğraşırsanız ne kadar tezgah yaparsanız yapın, nasıl bu millet 30 Mart'ta, Cumhurbaşkanlığı seçiminde tezgahı başınıza geçirdi, bilin ki 7 Haziran'da da aynısı olacak. Avucunu yalayacaksın Pensilvanya, avucunu' diye konuştu.

Soylu, daha sonra Zağnos Vadisi'nde düzenlenen Gençlik Şölenine katıldı. Soylu, burada yaptığı konuşmada, milletvekilli olmaktan çekindiğini çünkü her bir oyun, sorumluluğunun omuzlarında olduğunu bildiğini ifade etti.

Yeni Türkiye'yi, güçlü Türkiye'yi hep birlikte oluşturacaklarını vurgulayan Soylu, 'Kim ne söylerse söylesin, biz milli otomobilimizi de yapacağız, milli uçağımızı da yapacağız. Dünyanın en büyük 10 devletinden biri olacağız' dedi.

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

Hüseyn

Bu habere niye hiç yorum yok. Normalde bir haberde İranın adı geçse hemen altında İran düşmanı zavallılar miyav miyav yapıyordu

Görüş Bildir Bizimle Paylaş