DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

AK Parti'den yeni reklam filmi

Adalet ve Kalkınma Parti'nin 7 Haziran seçimleri için hazırlattığı yeni reklam filmi sosyal medyadan tam not aldı...

7 Yıl Önce
2015-05-26 01:11:47

AK Parti'nin(AK Parti) 7 Haziran seçimleri içir hazırladığı yeni reklam filmi, dün gece televizyonlarda gösterilmeye başlandı. Diğer reklam fimlerinde olduğu gibi "Canım Türkiyem" adlı klip de özellikle sosyal medyada büyük ilgi gördü.

AK Parti'nin yeni reklam filmi Canım Türkiyem oldu. Her seçim dönemine özel klip çalışması yapan AK Parti bu kez yeni bir çalışma yaptı. Reklam filmi, yayınlanmasıyla birlikte özellikle sosyal medyada büyük beğeni toplarken binlerce kullanıcı tarafından da paylaşıldı.


Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

hasan kartal

hüda par a nasıl da aslan oluyorsun hükümet

M

Akparti, gerçekten Türkiyenin birlsetirici gücü. bir tarafta kendi çatisi altinda ülkemin akil sahibi : Sünnisi-Alevisi-Türkü-Kürdü vs hepsini seviyoruz diger tarafta düsman çatisi altinda : SÜnnisi - Alevisi-Kürdü-Türkü sizinde hepinizi seviyoruz. kim demis, Akparti ötekilestiriyor? ayristiriyor? Akparti sayesinde hiç olmadigimiz kadar birlestik! Hangi dönemde bu halkon 52%si bir arada ve diger %48i baska bir arada bulundu?? [email protected] sonuna kadar Akparti diyoruz! Sonuna kadar Tayyip Baskan diyoruz!

Görüş Bildir Bizimle Paylaş