Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre profesyonel liglerde haftanın maç programı şöyle:
- Spor Toto Süper Lig
Bugün:
20.00 Çaykur Rizespor-MKE Ankaragücü (Çaykur Didi)
20.00 Atiker Konyaspor-Aytemiz Alanyaspor (Konya Büyükşehir Belediye)
Yarın:
16.00 Medipol Başakşehir-Demir Grup Sivasspor (3. İstanbul Başakşehir Fatih Terim)
16.00 Antalyaspor-Göztepe (Antalya)
19.00 Kayserispor-Trabzonspor (Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)
2 Aralık Pazar:
16.00 Bursaspor-Büyükşehir Belediye Erzurumspor (Bursa Büyükşehir Belediye)
20.00 Beşiktaş-Galatasaray (Vodafone Park)
3 Aralık Pazartesi:
20.00 Evkur Yeni Malatyaspor-Akhisarspor (Yeni Malatya)
20.00 Fenerbahçe-Kasımpaşa (Ülker)
- Spor Toto 1. Lig
Bugün:
19.00 Adanaspor-Hatayspor (5 Ocak Fatih Terim)
Yarın:
13.30 Altay-Altınordu (İzmir Atatürk)
13.30 Boluspor-Adana Demirspor (Bolu Atatürk)
16.00 Gençlerbirliği-Kardemir Karabükspor (Yeni Eskişehir)
16.00 Balıkesirspor Baltok-Denizlispor (Balıkesir Atatürk)
2 Aralık Pazar:
13.30 Ümraniyespor-Osmanlıspor (Ümraniye Belediyesi)
16.00 Tetiş Yapı Elazığspor-İstanbulspor (Elazığ Atatürk)
19.00 Giresunspor-Gazişehir Gaziantep (Giresun Atatürk)
3 Aralık Pazartesi:
19.00 Afjet Afyonspor-Eskişehirspor (Zafer)
- TFF 2. Lig
Kırmızı Grup
Yarın:
13.00 Sivas Belediyespor-BUGSAŞ Spor (Sivas Muhsin Yazıcıoğlu Spor Kompleksi)
13.00 Kahramanmaraşspor-Etimesgut Belediyespor (Kahramanmaraş 12 Şubat)
13.30 Menemen Belediyespor-Bandırmaspor Baltok (Menemen İlçe)
13.30 Fatih Karagümrük-Tarsus İdmanyurdu (Atatürk Olimpiyat)
13.30 Darıca Gençlerbirliği-Konya Anadolu Selçukspor (Darıca İlçe)
13.30 Fethiyespor-Manisa Büyükşehir Belediyespor (Fethiye İlçe)
2 Aralık Pazar:
13.30 Tuzlaspor-Pendikspor (Tuzla Belediye)
13.30 Tokatspor-Şanlıurfaspor (Tokat Gaziosmanpaşa)
13.30 Kırklarelispor-Zonguldak Kömürspor (Kırklareli Atatürk)
Beyaz Grup
Yarın:
13.30 Hacettepe-Keçiörengücü (Ankara OSTİM)
13.30 Sarıyer-Niğde Anadolu (Yusuf Ziya Öniş)
2 Aralık Pazar:
13.00 Gümüşhanespor-Gaziantepspor (Gümüşhane Yenişehir)
13.00 Amed Sportif Faaliyetler-Bodrum Belediyesi Bodrumspor (Diyarbakır)
13.30 Sakaryaspor-Kastamonuspor 1966 (Yeni Sakarya Atatürk)
13.30 UTAŞ Uşakspor-Yılport Samsunspor (Uşak 1 Eylül)
13.30 Ankara Demirspor-Eyüpspor (TCDD Ankara Demirspor)
13.30 Manisaspor-Bayrampaşa (Manisa 19 Mayıs)
13.30 Sancaktepe Belediyespor-İnegölspor (Sancaktepe 15 Temmuz)
- TFF 3. Lig
1. Grup
Yarın:
13.30 Körfezspor-Erzin Belediyespor (Kocaeli Alparslan Türkeş)
13.30 Nazilli Belediyespor-Büyükçekmece Tepecikspor (Nazilli İlçe)
13.30 Tire 1922-Hekimoğlu Trabzon (Tayfur Çiçek)
13.30 Silivrispor-Ergene Velimeşespor (Silivri)
2 Aralık Pazar:
13.00 Karbel Karaköprü Belediyespor-Erbaaspor (Faruk Çelik)
13.00 Artvin Hopaspor-Yomraspor (Hopa İlçe)
13.30 Kozan Belediyespor-Batman Petrolspor (İsmet Atlı)
13.30 Nevşehir Belediyespor-Şile Yıldızspor (Nevşehir Gazi)
2. Grup
Yarın:
13.30 Altındağ Belediyespor-Ofspor (Aktepe)
13.30 Alibeyköyspor-Hüseyin Koçer İnşaat Çatalcaspor (Alibeyköy)
2 Aralık Pazar:
13.00 Van Büyükşehir Belediyespor-Sultanbeyli Belediyespor (Van Atatürk)
13.00 Osmaniyespor-Kızılcabölükspor (Osmaniye 7 Ocak)
13.30 Kırşehir Belediyespor-Pazarspor (Kırşehir Ahi)
13.30 Kemerspor 2003-Yeni Orduspor (Dr. Fehmi Öncel)
13.30 Karşıyaka-Adıyaman 1954 (İzmir Atatürk)
13.30 Esenler Erokspor-Bergama Belediyespor (Esenler)
3 Aralık Pazartesi:
13.00 Elaziz Belediyespor-Düzcespor (Elazığ Atatürk)
3. Grup
Yarın:
13.30 Turgutluspor-Payasspor (Turgutlu 7 Eylül)
2 Aralık Pazar:
12.30 Anagold 24 Erzincanspor-Halide Edip Adıvarspor (Mustakil Atletizm Pisti Sahası)
13.00 Fatsa Belediyespor-Serik Belediyespor (Fatsa İlçe)
13.00 1461 Trabzon-Bağcılarspor (Ahmet Suat Özyazıcı)
13.00 Karacabey Belediyespor-Bayburt İl Özel İdare (Karacabey M. Fehmi Gerçeker)
13.30 Gölcükspor-Bucaspor (İhsaniye İlçe)
13.30 Muğlaspor-Diyarbekirspor (Muğla Atatürk)
13.30 Çorum Belediyespor-Cizrespor (Dr. Turhan Kılıççıoğlu)
13.30 Ankara Adliyespor-Kocaelispor (Ankara OSTİM)