DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

7 bin oyu olan aşiret partisini değiştirdi

Şanlıurfa'da, Kejan aşireti AK Parti'den istifa ederek HDP'ye geçti.

7 Yıl Önce
2015-06-01 11:00:41

Şanlıurfa'da, Kejan aşireti kanaat önderlerinden Mehmet Kıran, AK Parti'den istifa ederek 7 bin oyu olan aşiretiyle beraber HDP'ye geçti. Şanlıurfa'da, 7 bin oyu olan Kejan aşireti AK Parti'yi bırakıp HDP'ye katıldı.
 
HDP ROZETİNİ AHMET TÜRK TAKTI
 
Şanlıurfa'nın Siverek ilçesinde düzenlenen HDP mitinginde, Kejan aşiretinin kanaat önderlerinden Mehmet Kıran'a HDP rozetini, HDP'liMardin Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Türk taktı.

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

YUSUF

kendimi bildim bileli abd iranı,iran abdyi tehdit ediyor,sanki danışıklı dövüş gibi.

metin işler

he anam he akp olunca oluyoda hdp oluncamı zor oluyor

cengiz27

son günlerde ya basiretsizliğinizden ya da ihanete niyetinizden bu tip asılsız haberler yapıyorsunuz.pkk ve hdp ye çalışıyorsunuz.aşiretler dönemi kapandı.urfanın belediye başkanı eze eze kazandı ve urfalı değil.ayrıca bu rakamları ki m veriyor ve o 7000 kişi kim.sordunuz mu kime oy vereceklerini.akıllı olun hainlere alet olmayalım.

tuncay aksu

yuh size be!.

seher

O bölgenin insanının işi zor lütfen kınamayın. Şu anda karşı çıkanı öldürüyorlar. Dolayısıyla kürt halkı iki arada bir derede kalmış durumda. Ne yazık ki, kürt halkı homoseksüel taraftarı, din karşıtı, namazla dalga geçen bir örgütün elinde kalmıştır. Eşine yan gözle bakanı bile affetmeyen kürtlerin, homoseksüelleri destekleyeceğini düşünebiliyormusunuz.

SON VİDEOLAR

Görüş Bildir Bizimle Paylaş