DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

1. Avrupa Oyunları

1. Avrupa Oyunları

23.06.2015 13:19:49
1. Avrupa Oyunları'nda (Bakü 2015) yarışan milli boksörler Ferhat Pehlivan erkekler 52 kilo, Yasin Yılmaz erkekler 60 kilo, Ayşe Taş da kadınlar 51-54 kiloda çıktığı çeyrek final maçlarını kaybederek elendi.

Crystal Hall'da düzenlenen boks müsabakalarında, erkekler 52 kiloda mücadele eden Ferhat Pehlivan, İtalyan Vincenzo Picardi'ye 2-1 yenilerek son 4 şansını kaybetti.

Erkekler 60 kiloda ringe çıkan Yasin Yılmaz, İrlandalı Sean McComb karşısında aldığı 3-0'lık yenilgiyle oyunların dışında kaldı.

Kadınlar 51-54 kiloda Türkiye'yi temsil eden Ayşe Taş ise Rus Elena Saveleva ile yaptığı çeyrek final karşılaşmasını 3-0 kaybetti.

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

Azis Mstoyan

UFA. / Ekim 2015./Bashinform Haber Ajansı. Galiya Nabiyeva/.‘Pantürkizm’ terimi ortadan kalkmıştır. Türkiye’de kavramı, olayın tanımı var, ama hareketin kendisi kalmamıştır. Bunlarla ilgili olarak Bashinform Haber Ajansı’nda bulunan gazetecilere İstanbul Üniversitesi’nden Prof.Dr. İsmet Biner açıklamalarda bulundu. Ufa’da açılacak olan ‘Rusya ve Doğu: ülke ve halkların etkileşimi’ konulu 10. Rusya Şarkiyatçıları Kongresi’nde bu konuyla ilgili oturumda ayrı bir tebliğ de sunulacak.

Görüş Bildir Bizimle Paylaş