DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

Sincan Belediyesi yangın bölgesine yardımlara devam ediyor

Sincan Belediyesi Türkiye’nin güneyinde art arda çıkan orman yangınları sonrası harekete geçmişti. Muğla ve Osmaniye’ye 2 tır yardım malzemesinin gönderilmesinin ardından, şimdide Manavgat’ta söndürme ve soğutma çalışmalarına destek olması amacıyla 2 su tankeri ve 6 kişilik ekip gönderildi.

3 Ay Önce
2021-08-03 14:57:01

Türkiye'nin güneyi orman yangınlarıyla mücadele ediyor, Sincan Belediyesi yangından etkilenen kardeşlerine destek olmaya devam ediyor.

Osmaniye ve Muğla'ya içerisinde bebek bezi, ayakkabı, kuru gıda ve temizlik malzemeleri bulunan yardım tırları gönderilmişti. Yardımlar bölgeye ulaştı, ihtiyaç sahiplerine dağıtıldı.

WhatsApp Image 2021-08-03 at 12.47.24 (1)

Sincan Belediyesi bölgeye destek olmaya devam ediyor

Sincan Belediyesi, Manavgat'ta söndürme ve soğutma çalışmalarına destek olması amacıyla 2 su tankeri ve 6 kişilik ekip gönderdi. Manavgat'a ulaşan ekipler söndürme çalışmalarına destek vermeye başladı. Ekipler aynı zamanda yangından etkilenen hayvanların su ihtiyacının karşılanması amacıyla da çalışma yürütüyor.

WhatsApp Image 2021-08-03 at 12.47.23 (1)

Sincan Belediye Başkanı Murat Ercan, “Hepimizin yüreği yandı ancak el ele vererek inşallah bu günleri de atlatacağımıza olan inancım tamdır. Yardım tırlarının ardından Manavgat'ta söndürme çalışmalarına destek olması amacıyla 2 su tankerini ve 6 kişilik ekibimizi bölgeye uğurladık. Rabbim bir daha vatanımıza böyle felaketler yaşatmasın. Dualarımız sizinle.” ifadelerini kullandı.

WhatsApp Image 2021-08-03 at 12.47.23

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

SON VİDEOLAR

YORUMLAR (0)

Görüş Bildir Bizimle Paylaş