$

Dolar

48,3159

Euro

56,3470

£

Sterlin

65,4984

Frank

59,9081

Gram Altın

6.963,1400

Bitcoin

3.796.491

$

Dolar

48,3159

Euro

56,3470

£

Sterlin

65,4984

Frank

59,9081

Gram Altın

6.963,1400

Bitcoin

3.796.491

Genel

RESMİ GAZETEDEKİ İHALELER... -DMO, TÜRK KIZILAYI İLE TCDD İZMİR LİMAN İŞLETME

Devlet Malzeme Ofisi (DMO) Genel Müdürlüğü, Türk Kızılayı ile Devlet Demiryolları İşletmesi İzmir Liman İşletme Müdürlüğünün de aralarında

02.03.2011 - 12:12
aa
RESMİ GAZETEDEKİ İHALELER... -DMO, TÜRK KIZILAYI İLE TCDD İZMİR LİMAN İŞLETME
Fotoğraf: Arşiv
Linke Tıkla, Timeturk'ü Favorilerine Ekle

Devlet Malzeme Ofisi (DMO) Genel Müdürlüğü, Türk Kızılayı ile Devlet Demiryolları İşletmesi İzmir Liman İşletme Müdürlüğünün de aralarında bulunduğu bazı kuruluşlar, çeşitli hizmet ve alım işleri için ihale açtı.

İhalelere ilişkin duyurular, Resmi Gazetenin bugünkü, 27862 numaralı sayısında yayımlandı.

Duyurulara göre ihaleler ve tarihleri şöyle:

'Gümrük Müsteşarlığı Tasfiye İşleri Döner Sermaye İşletmeleri Genel Müdürlüğü İstanbul İşletme Bölge Müdürlüğü Erenköy İşletme Şube Müdürlüğü, 30 grup eşya satacak. (8 Mart 2011 saat 9.30 açık artırma usulü),

Devlet Malzeme Ofisi (DMO) Genel Müdürlüğü, TÜBİTAK Bilişim ve Bilgi Güvenliği İleri Teknolojiler Araştırma Merkezinin bilgi sistem malzemesini satın alacak. (8 Mart 2011 saat 12.00 açık ihale usulü),

DMO, Genelkurmay Başkanlığının ihtiyacı, muhtelif cins ve miktarda sunucu satın alacak. (9 Mart 2011 saat 12.00 açık teklif usulü),

Türk Kızılayı Genel Müdürlüğü, Afyonkarahisar Kızılay Mineralli Su İşletmeleri Müdürlüğünde kullanılmak üzere kapalı zarfla teklif alınmak suretiyle baskılı shrink satın alacak. (23 Mart 2011 saat 10.00 kapalı zarfla teklif alınmak),

Türk Kızılayı Genel Müdürlüğü, Afyonkarahisar Kızılay Mineralli Su İşletmeleri Müdürlüğünde kullanılmak üzerek plastik kapak satın alacak. (23 Mart 2011 saat 10.00 kapalı zarfla teklif alınmak),

Türk Kızılayı Genel Müdürlüğü, Yerleşim Sistemleri Faaliyet Alanı Koordinatörlüğünde kullanılmak üzere 300 ton pet-çapak flek satın alacak. (14 Mart 2011 saat 11.30 açık ihale usulü),

Devlet Demiryolları İşletmesi İzmir Liman İşletme Müdürlüğü, ekskavatör ile yapılacak dökme katı yüklerin 15 Mart 2011 saat 14.00 açık ihale usulü),

İstanbul Şehir Hatları Turizm Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, 200 bin kilogram sac yenileme hizmetlerini satın alacak. (22 Mart 2011 saat 10.30 açık ihale usulü),

Türkiye Elektrik İletim A.Ş. Genel Müdürlüğü Güç Trafoları Onarım İşletme Müdürlüğü çeşitli ölçülerde transpoze edilmiş emaye kaplı bakır iletken (CTC) satın alacak. (31 Mart 2011 saat 14.00 açık ihale usulü),

YEAŞ Yatağan Termik Santralı İşletme Müdürlüğü, 8 adet aracı 1 yıl süre ile şoförüyle birlikte kiralayacak. (22 Mart 2011 saat 14.00 açık ihale usulü),

Türkiye Şeker Fabrikaları A.Ş. Yozgat Şeker Fabrikası, fabrika sahasında ve bağlı ziraat bölge şefliklerinde mevcut muhtelif çekerli pancar kantarlarının bakım, onarım ve revizyonu, ayar işleri ile kampanya döneminde 15'er günlük periyodik kontrollerin yapılması hizmetlerini satın alacak. (17 Mart 2011 saat 14.00 açık eksiltme ve/veya pazarlık),

ETİ Maden İşletmeleri Genel Müdürlüğü Bigadiç Bor İşletme Müdürlüğü, öğütme tesisinde kullanılacak likit doğal gaz (LNG) alacak. (10 Mart 2011 saat 14.00 açık ihale usulü),

İstanbul Anadolu Yakası PTT Başmüdürlüğü, posta dağıtım merkez müdürlükleri bünyesinde toplam 392 işçi ile posta gönderilerin işlenmesi ve taşınıp dağıtılması hizmetlerini yaptıracak. (11 Mart 2011 saat 14.30 açık ihale usulü),

YEAŞ Yeniköy Termik Santrali İşletme Müdürlüğü, Yeniköy TS'de kömür bunkerlerine hava patlaç sistemi kurduracak. (21 Mart 2011 saat 14.00 açık ihale usulü),

TKİ Kurumu Seyitömer Linyitleri İşletmesi Müessesesi Müdürlüğü, çeşitli cins ve miktarda malzeme alacak. (21 Mart 2011 saat 14.00 açık ihale usulü)'

Bu haber hakkında ne düşünüyorsunuz?

Etiketler:

İlgili Haberler

YORUMLAR

0 Yorum

Yorum Yazın