$

Dolar

48,3046

Euro

56,0622

£

Sterlin

65,2796

Frank

59,4585

Gram Altın

6.814,1200

Bitcoin

3.733.756

$

Dolar

48,3046

Euro

56,0622

£

Sterlin

65,2796

Frank

59,4585

Gram Altın

6.814,1200

Bitcoin

3.733.756

Genel

TOBB ZEYTİNBURNU'NDA YATIRIM İÇİN İHALE AÇTI -KAZLIÇEŞME MAHALLESİNDEKİ PARSELL

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB), Zeytinburnu'ndaki parsellere yatırım yapılması işlerini ihaleye çıkardı. Zeytinburnu i

01.03.2011 - 14:04
aa
TOBB ZEYTİNBURNU'NDA YATIRIM İÇİN İHALE AÇTI -KAZLIÇEŞME MAHALLESİNDEKİ PARSELL
Fotoğraf: Arşiv
Linke Tıkla, Timeturk'ü Favorilerine Ekle

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB), Zeytinburnu'ndaki parsellere yatırım yapılması işlerini ihaleye çıkardı.

Zeytinburnu ilçesi Kazlıçeşme Mahallesi 774 ada 3 (26 bin 720 metrekare) ve 41 (46 bin 280 metrekare) parsellerde yatırım yapılması işi açık ihale usulü ile gerçekleştirilecek.

İhale, yerli-yabancı gerçek ve tüzel kişiler ile bunların kendi aralarında ya da finans kuruluşlarıyla yapacakları ortak girişimlere açık olacak.

Söz konusu ihale için başvuracak istekliler, ihale dosyası ve eklerini, 15 Mart 2011 tarihinde mesai saatleri içinde, Türkiye Odalar ve Borsalar Eğitim ve Kültür Vakfı (TOBEV) adresinden bedeli karşılığı satın alabilecek.

Katılımcılardan alınacak olan geçici teminat tutarı 10 milyon lira olarak belirlenen işin teklif mektupları, 15 Haziran 2011 tarihinde saat 17.00'ye kadar TOBB Evrak Servisine verilecek.

Bu haber hakkında ne düşünüyorsunuz?

Etiketler:

İlgili Haberler

YORUMLAR

0 Yorum

Yorum Yazın