$

Dolar

48,2781

Euro

56,0324

£

Sterlin

65,4370

Frank

59,6247

Gram Altın

6.791,8200

Bitcoin

3.757.618

$

Dolar

48,2781

Euro

56,0324

£

Sterlin

65,4370

Frank

59,6247

Gram Altın

6.791,8200

Bitcoin

3.757.618

Genel

MSB'NİN SİSTEM MALZEMELERİ PARÇALI BAKIM ONARIM HİZMETİ İHALESİ SONUÇLANDI

Milli Savunma Bakanlığı (MSB) Ankara Tedarik Bölge Başkanlığı tarafından daha önce duyurusu yapılarak ihaleye çıkarılan, bilgi sistem malz

28.02.2011 - 15:55
aa
MSB'NİN SİSTEM MALZEMELERİ PARÇALI BAKIM ONARIM HİZMETİ İHALESİ SONUÇLANDI
Fotoğraf: Arşiv
Linke Tıkla, Timeturk'ü Favorilerine Ekle

Milli Savunma Bakanlığı (MSB) Ankara Tedarik Bölge Başkanlığı tarafından daha önce duyurusu yapılarak ihaleye çıkarılan, bilgi sistem malzemeleri parçalı bakım-onarım hizmeti ihalesi sonuçlandı.

İhaleyi toplam 5 milyon 353 bin 747 lira bedelle 'Servus Bilgisayar A.Ş.' kazandı.

İşin bitiş tarihi 18 Haziran 2012 olarak belirlendi.

İhale için toplam 5 firma teklif verdi. Komisyon başkanlığı yaptığı değerlendirme sonucu bu tekliflerin 1 adedini geçerli saydı.

İhale, 10 Mayıs 2010 tarihinde açık ihale usulü ile yapılmıştı.

Bu haber hakkında ne düşünüyorsunuz?

Etiketler:

İlgili Haberler

YORUMLAR

0 Yorum

Yorum Yazın