DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

DOLAR

16,9727 ₺

EURO

17,5111 ₺

ALTIN

982,76 ₺

BİST

2.390,50 ₺

Futbolda bu haftanın programı

Futbolda, Turkcell Süper Lig, Bank Asya 1. Lig ve TFF 2. Lig 5. Grup'ta 3. hafta, TFF 3. Lig'de de gruplarda 2. hafta maçları yapılacak.

12.09.2008 13:05:00

Futbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamaya göre, profesyonel liglerde haftanın programı şöyle:

Turkcell Süper Lig

13 Eylül Cumartesi:

21.45 Galatasaray-Antalyaspor (Ali Sami Yen)

19.00 Hacettepe-Fenerbahçe (Ankara 19 Mayıs)

20.00 Konyaspor-Denizlispor (Konya Büyükşehir Belediyesi Atatürk)

20.00 Kayserispor-Kocaelispor (Kayseri Büyükşehir Belediyesi Atatürk)

14 Eylül Pazar:

20.00 Gençlerbirliği-Eskişehirspor (Ankara 19 Mayıs)

20.00 Gaziantepspor-Ankaragücü (Kamil Ocak)

19.15 Sivasspor-Bursaspor (Sivas 4 Eylül)

20.00 İstanbul Büyükşehir Belediyespor-Ankaraspor (Atatürk Olimpiyat)

21.45 Trabzonspor-Beşiktaş (Hüseyin Avni Aker)

Bank Asya 1. Lig

13 Eylül Cumartesi:

20.00 Kasımpaşa-Kartalspor (Recep Tayyip Erdoğan)

20.00 Gaziantep Büyükşehir Belediyesipor-Kayseri Erciyesspor (Kamil Ocak)

20.00 Samsunspor-Giresunspor (Samsun 19 Mayıs)

20.00 Sakaryaspor-Adanaspor (Sakarya Atatürk)

14 Eylül Pazar:

20.00 Malatyaspor-Manisaspor (Malatya İnönü)

20.00 Diyarbakırspor-Boluspor (Diyarbakır Atatürk)

20.00 Çaykur Rizespor-Orduspor (Rize Atatürk)

20.00 Kardemir Karabükspor-Güngören Belediyespor (Necmettin Şeyhoğlu)

15 Eylül Pazartesi:

20.00 Altay-Karşıyaka (İzmir Atatürk)

TFF 2. Lig

5. Grup
------

13 Eylül Cumartesi::

20.00 Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi DİSKİ Spor-Belediye Vanspor (Diyarbakır Atatürk)

14 Eylül Pazar:

16.00 Adıyamanspor-Malatya Belediyespor (Adıyaman Atatürk)

16.00 Mardinspor-İskenderun Demir Çelikspor (Mardin 21 Kasım)

16.00 Şanlıurfa Belediyespor-Şanlıurfaspor (Şanlıurfa 11 Nisan)

20.00 Elazığspor-GASKİ Spor (Elazığ Atatürk-Seyircisiz)

TFF 3. Lig

1. Grup
-----

13 Eylül Cumartesi:

16.00 Yıldırım Bosnaspor-Yalovaspor (Bayrampaşa Çetin Emeç)

16.00 Anadolu Üsküdar 1908-Fatih Karagümrük (Maltepe)

14 Eylül Pazar:

16.00 Gölcükspor-Orhangazi Gençlerbirliği (İhsaniye)

16.00 Tepecik Belediyespor-OYAK Renault (Tepecik)

16.00 Lüleburgazspor-Küçükköyspor (Lüleburgaz 8 Kasım)

2. Grup
-----

14 Eylül Pazar:

16.00 Bandırmaspor-Göztepe (Bandırma 17 Eylül)

16.00 Nazilli Belediyespor-Torbalıspor (Nazilli İlçe)

16.00 Ispartaspor-Aydınspor (Isparta Atatürk)

16.00 Mustafakemalpaşaspor-Balıkesirspor (Mustafakemalpaşa)

16.00 İzmirspor-Menemen Belediyespor (Buca İlçe)

3. Grup
-----

14 Eylül Pazar:

16.00 Keçiörengücü-Aksarayspor (Keçiören Aktepe)

16.00 İnegölspor-Tavşanlı Belediyesi TKİ Linyitspor (İnegöl İlçe)

16.00 Organgazispor-Uşakspor (Orhangazi İlçe)

4.Grup
----

13 Eylül Cumartesi:

16.00 Araklıspor-Gümüşhanespor (Araklı İlçe)

14 Eylül Pazar:

16.00 Demirçelik Divriğispor-Bulancakspor (Divhan Atatürk)

16.00 Ünyespor-Sürmenespor (Ünye İlçe)

5.Grup
----

14 Eylül Pazar:

16.00 Kahramanmaraşspor-Ceyhanspor (Hanefi Mahçiçek)

16.00 Batman Petrolspor-Belediye Bingölspor (Batman 16 Mayıs) 16.00 Bağlar Vuralspor-Siirtspor (Vali Ahmet Cemil Serhatlı)

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

Görüş Bildir Bizimle Paylaş