DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

İSTANBUL

19:53:00

İftar vakti

BURSA

19:52

04:43
19:52
SAHUR
İFTAR

ANKARA

19:36

04:29
19:36
SAHUR
İFTAR

SİVAS

19:19

04:13
19:19
SAHUR
İFTAR

ERZURUM

19:03

03:55
19:03
SAHUR
İFTAR

HAKKARİ

18:50

03:53
18:50
SAHUR
İFTAR

İSTANBUL

19:53:00

İftar vakti

ANKARA

19:36

04:29
SAHUR
19:36
İFTAR

ERZURUM

19:03

03:55
SAHUR
19:03
İFTAR

Türkiye liglerinde toplu sonuçlar

Turkcell Süper Lig, TFF 2. Lig Yükselme ve 3., 4. ve 5. Klasman Grupları ile TFF 3. Lig'e haftanın maçlarıyla devam edildi.

13.04.2008 18:03:00

Alınan sonuçlar şöyle: 

TURKCELL SÜPER LİG

Vestel Manisaspor-Ankaragücü......................................( 1
- 2 )
Konyaspor-Bursaspor...............................................( 2
- 0 )
Kasımpaşa-Çaykur Rizespor.........................................( 0
- 1 )
Kayserispor-Sivasspor.............................................( 0
- 1 )
TFF 2. LİG YÜKSELME GRUBU
 
Dardanelspor-Pendikspor...........................................( 4
- 0 )
Etimesgut Şekerspor-Gaziosmanpaşa.................................( 2
- 0 )
Mersin İdmanyurdu-Adanaspor.......................................( 0
- 2 )
Adana Demirspor-Erzurmuspor.......................................( 4
- 2 )
Kardemir Karabükspor-Tarsus İdmanyurdu............................( 0
- 0 )
TFF 2. LİG 3. KLASMAN GRUBU
  
BUGSAŞ Spor-Türk Telekomspor......................................( 0
- 0 )
Alibeyköyspor-Kırıkkalespor.......................................( 4
- 0 )
İstanbul Maltepespor-Tepecik Beldiyespor..........................( 4
- 0 )
Yeni Kırşehirspor-Küçükköyspor....................................( 5
- 0 )
4. KLASMAN GRUBU
  
Araklıspor-Arsinspor..............................................( 0
- 0 )
Akçaabat Sebatspor-Çankırı Belediyespor...........................( 1
- 0 )
Erzincanspor-Yimpaş Yozgatspor....................................( 1
- 0 )
Pazarspor-Değirmenderespor........................................( 2
- 1 )
5. KLASMAN GRUBU
  
Şanlıurfa Belediyespor-Şanlıurfaspor..............................( 2
- 0 )
Kahramanmaraşspor-İskenderun Demirçelikspor.......................( 0
- 2 )
Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi DİSKİ Spor-Hatayspor.............( 2
- 0 )
Adıyamanspor-GASKİ Spor...........................................( 1
- 3 )
TFF 3. LİG 1. GRUP
  
Şırnakspor-Ceyhanspor.............................................( 1
- 0 )
Karsspor-Diyarbakır Kayapınar Belediyespor........................( 1
- 0 )
Batman Belediyespor-Malatya Belediyespor..........................( 1
- 0 )
Belediye Vanspor-Mezitlispor......................................( 2
- 1 )
Siirtspor-Nusaybin Demirspor......................................( 2
- 0 )
Aksarayspor-Bingöl Belediyespor...................................( 2
- 0 )
Antakyaspor-Batman Petrolspor.....................................( 2
- 0 )
2. GRUP
  
Ofspor-Gümüşhanespor..............................................( 2
- 0 )
Ünyespor-Kastamonuspor............................................( 0
- 0 )
Demirçelik Divriğispor-Tokatspor..................................( 1
- 3 )
Keçiörengücü-Bulancakspor.........................................( 4
- 0 )
Bağlum Belediyespor-Sürmenespor...................................( 1
- 0 )
Gazi Belediyespor-Ankara Demirspor................................( 2
- 1 )
Ankara Tarım Kredispor-Çorumspor..................................( 1
- 1 )
3. GRUP
  
Kütahyaspor-Yeni Ereğlispor.......................................( 0
- 0 )
Ispartaspor-Nilüfer Belediyespor..................................( 2
- 0 )
Aliağa Belediyespor-Denizli Belediyespor..........................( 2
- 0 )
Balıkesirspor-Torbalıspor.........................................( 1
- 1 )
OYAK Renault-Akhisar Belediye Gençlikspor.........................( 0
- 2 )
Konya Şekerspor-Tavşanlı Belediye TKİ Linyitspor..................( 1
- 0 )
Yeni Burdurspor-Aydınspor.........................................( 0
- 1 )
Nazilli Belediyespor-Altınordu....................................( 1
- 1 )
4. GRUP
  
Orhangazi Gençlerbirliği-Yıldırım Bosnaspor.......................( 1
- 0 )
Beykoz 1908-Mustafakemalpaşaspor..................................( 1
- 0 )
Bilecikspor-Orhangazispor.........................................( 2
- 2 )
Yalovaspor-Anadolu Üsküdar 1908 Spor..............................( 4
- 1 )
Beylerbeyi-Gölcükspor.............................................( 1
- 1 )

AA

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

Görüş Bildir Bizimle Paylaş