DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

DOLAR

16,6984 ₺

EURO

17,4858 ₺

ALTIN

967,41 ₺

BİST

2.405,36 ₺

Futbolda haftanın programı

İşte Futbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamaya göre, profesyonel liglerde haftanın maçlarının programı...

11.04.2008 10:59:00

Futbolda Turkcell Süper Lig ve Bank Asya 1. Lig'e 30. hafta karşılaşmalarıyla devam edilirken, TFF 2. Lig Yükselme Grubu'nda 13. hafta, TFF 2. Lig 3, 4 ve 5. klasman gruplarında 9. hafta, TFF 3. Lig 1, 2 ve 4. gruplarda 27. hafta, 3. Grup'ta ise 31. hafta maçları yapılacak.

Futbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamaya göre, profesyonel liglerde haftanın maçlarının programı şöyle:

Turkcell Süper Lig

Bugün:

20.00 Beşiktaş-Gençlerbirliği OFTAŞ Spor (BJK İnönü - Seyircisiz)

Yarın:

15.00 Denizlispor-İstanbul Büyükşehir Belediyespor (Denizli Atatürk)

15.00 Gençlerbirliği-Gaziantepspor (Ankara 19 Mayıs)

19.00 Galatasaray-Trabzonspor (Ali Sami Yen)

13 Nisan Pazar:

15.00 Vestel Manisaspor-Ankaragücü (Manisa 19 Mayıs)

15.00 Konyaspor-Bursaspor (Konya Büyükşehir Belediyesi Atatürk)

15.00 Kasımpaşa-Çaykur Rizespor (Recep Tayyip Erdoğan)

15.00 Kayserispor-Sivasspor (Kayseri Büyükşehir Belediyesi Atatürk)

19.00 Ankaraspor-Fenerbahçe (Yenikent ASAŞ)

Bank Asya 1. Lig

Yarın:


14.00 Giresunspor-İstanbulspor (Giresun Atatürk)

14.00 Malatyaspor-Kocaelispor (Malatya İnönü)

14.00 Elazığspor-Boluspor (Elazığ Atatürk)

14.00 Gaziantep Büyükşehir Belediyespor-Karşıyaka (GASKİ Spor Tesisleri)

13 Nisan Pazar:

14.00 Mardinspor-Orduspor (Mardin 21 Kasım)

14.00 Kartalspor-Samsunspor (Kartal)

14.00 Eskişehirspor-Kayseri Erciyesspor (Eskişehir Atatürk)

14.00 Altay-Diyarbakırspor (İzmir Atatürk)

14 Nisan Pazartesi:

19.00 Sakaryaspor-Antalyaspor (Sakarya Atatürk)

TFF 2. Lig Yükselme Grubu

13 Nisan Pazar:

14.30 Dardanelspor-Pendikspor (Çanakkale 18 Mart)

14.30 Etimesgut Şekerspor-Gaziosmanpaşaspor (OSTİM)

14.30 Mersin İdmanyurdu-Adanaspor (Tevfik Sırrı Gür)

14.30 Adana Demirspor-Erzurumspor (Adana 5 Ocak)

14.30 Kardemir Karabükspor-Tarsus İdmanyurdu (Necmettin Şeyhoğlu)

TFF 2. Lig Klasman Grubu

3. Grup
-----


13 Nisan Pazar:

14.30 BUGSAŞ Spor-Türk Telekom (Sincan İlçe)

14.30 Alibeyköyspor-Kırıkkalespor (Eyüp)

14.30 İstanbul Maltepespor-Tepecik Belediyespor (Maltepe)

14.30 Yeni Kırşehirspor-Küçükköyspor (Kırşehir Ahi)

4. Grup
-----


13 Nisan Pazar:

14.30 Araklıspor-Arsinspor (Araklı İlçe)

14.30 Akçaabat Sebatspor-Çankırı Belediyespor (Akçaabat Fatih)

14.30 Erzincanspor-Yimpaş Yozgatspor (Erzincan 13 Şubat)

14.30 Pazarspor-Değirmenderespor (Pazar İlçe)

5. Grup
-----

13 Nisan Pazar:

14.30 Şanlıurfa Belediyespor-Şanlıurfaspor (Şanlıurfa 11 Nisan)

14.30 Kahramanmaraşspor-İskenderun Demirçelikspor (Hanefi Mahçiçek)

14.30 Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi DİSKİ Spor-Hatayspor (Diyarbakır Atatürk)

14.30 Adıyamanspor-GASKİ Spor (Adıyaman Atatürk)

TFF 3. Lig

1. Grup
-----

13 Nisan Pazar:


14.30 Şırnakspor-Ceyhanspor (Şırnak Şehir)

14.30 Karsspor-Diyarbakır Kayapınar Belediyespor (Kars Şehir)

14.30 Batman Belediyespor-Malatya Belediyespor (Batman 16 Mayıs)

14.30 Belediye Vanspor-Mezitlispor (Van Atatürk)

14.30 Siirtspor-Nusaybin Demirspor (Siirt Atatürk)

14.30 Aksarayspor-Bingöl Belediyespor (Aksaray Atatürk)

14.30 Antakyaspor-Batman Petrolspor (İskenderun 5 Temmuz)

2. Grup
-----

13 Nisan Pazar:


14.30 Ofspor-Gümüşhanespor (Of İlçe)

14.30 Ünyespor-Kastamonuspor (Ünye İlçe)

14.30 Demirçelik Divriğispor-Tokatspor (Divhan Atatürk)

14.30 Keçiörengücü-Bulancakspor (Keçiören Aktepe)

14.30 Bağlum Belediyespor-Sürmenespor (Bağlum Belediye)

14.30 Gazi Belediyespor-Ankara Demirspor (Samsun Gazi)

14.30 Tarım Kredispor-Çorumspor (Cebeci İnönü)

3. Grup
-----

13 Nisan Pazar:


14.30 Kütahyaspor-Yeni Ereğlispor (Dumlupınar)

14.30 Ispartaspor-Nilüfer Belediyespor (Isparta Atatürk)

14.30 Aliağa Belediyespor-Denizli Belediyespor (Aliağa Belediye)

14.30 Balıkesirspor-Torbalıspor (Balıkesir Atatürk)

14.30 OYAK Renault-Akhisar Belediyespor (Veledrom İç Saha)

14.30 Konya Şekerspor-Tavşanlı Belediyesi TKİ Linyitspor (Recep Konuk Tesisleri)

14.30 Yeni Burdur Gençlikspor-Aydınspor (Burdur Gazi Atatürk)

14.30 Nazilli Belediyespor-Altınordu (Nazilli İlçe)

4. Grup
-----

13 Nisan Pazar:


14.30 Orhangazi Gençlerbirliği-Yıldırım Bosnaspor (Orhangazi İlçe)

14.30 Beykoz 1908-Mustafakemalpaşaspor (Beykoz)

14.30 Bilecikspor-Orhangazispor (Edebali)

14.30 Yalovaspor-Anadolu Üsküdar 1908 (Yalova Atatürk)

14.30 Beylerbeyi-Gölcükspor (Beylerbeyi 75. Yıl)

Kaynak : Anadolu Ajansı

 

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

Görüş Bildir Bizimle Paylaş