DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

DOLAR

17,9455 ₺

EURO

18,2338 ₺

ALTIN

1.024,63 ₺

BİST

2.913,30 ₺

Futbolda haftanın programı

Turkcell Süper Lig ve Bank Asya 1. Lig'e 29. hafta karşılaşmalarıyla devam edilirken, TFF 2. Lig Yükselme Grubu'nda 12. hafta, TFF 3. Lig'de 1, 2 ve 4. gruplarda 26. hafta, 3. Grup'ta ise 30. hafta maçları yapılacak.

04.04.2008 11:05:00

Futbolda Turkcell Süper Lig ve Bank Asya 1. Lig'e 29. hafta karşılaşmalarıyla devam edilirken, TFF 2. Lig Yükselme Grubu'nda 12. hafta, TFF 3. Lig'de 1, 2 ve 4. gruplarda 26. hafta, 3. Grup'ta ise 30. hafta maçları yapılacak.

Futbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamaya göre, profesyonel liglerde haftanın maçlarının programı şöyle:

Turkcell Süper Lig

Bugün:

20.00 Trabzonspor-Denizlispor (Hüseyin Avni Aker)

Yarın:

15.00 Gençlerbirliği OFTAŞ Spor-Kasımpaşa (Ankara 19 Mayıs)

19.00 Fenerbahçe-Kayserispor (Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu)

6 Nisan Pazar:

15.00 Çaykur Rizespor-Konyaspor (Rize Atatürk)

15.00 İstanbul Büyükşehir Belediyespor-Ankaraspor (Atatürk Olimpiyat)

15.00 Sivasspor-Beşiktaş (Sivas 4 Eylül)

15.00 Bursaspor-Vestel Manisaspor (Bursa Atatürk)

15.00 Gaziantepspor-Ankaragücü (Gaziantep Kamil Ocak)

19.00 Gençlerbirliği-Galatasaray (Ankara 19 Mayıs)

Bank Asya 1. Lig

Yarın:

14.00 Kayseri Erciyesspor-Malatyaspor (Kayseri Büyükşehir Belediyesi Atatürk)

6 Nisan Pazar:

14.00 İstanbulspor-Kartalspor (Bahçelievler İl Özel İdare)

14.00 Diyarbakırspor-Giresunspor (Diyarbakır Atatürk)

14.00 Samsunspor-Eskişehirspor (Samsun 19 Mayıs)

14.00 Orduspor-Gaziantep Büyükşehir Belediyespor (Ordu 19 Eylül)

14.00 Kocaelispor-Mardinspor (Kocaeli İsmetpaşa)

14.00 Elazığspor-Karşıyaka (Elazığ Atatürk-Seyircisiz)

14.00 Antalyaspor-Boluspor (Antalya Atatürk-Seyircisiz)

7 Nisan Pazartesi:

19.00 Sakaryaspor-Altay (Sakarya Atatürk)

TFF 2. Lig Yükselme Grubu

6 Nisan Pazar:

14.30 Adanaspor-Kardemir Karabükspor (Adana 5 Ocak)

14.30 Gaziosmanpaşaspor-Mersin İdmanyurdu (Gaziosmanpaşa-Seyircisiz)

14.30 Pendikspor-Etimesgut Şekerspor (Pendik)

14.30 Erzurumspor-Dardanelspor (Erzurum Cemal Gürsel)

14.30 Tarsus İdmanyurdu-Adana Demirspor (Burhanettin Kocamaz)
TFF 3. Lig

1. Grup
-----

Yarın:

14.30 Diyarbakır Kayapınar Belediyespor-Şırnakspor (Seyrantepe DİSKİ)

6 Nisan Pazar:

14.30 Ceyhanspor-Batman Belediyespor (Ceyhan İlçe)

14.30 Cizrespor-Karsspor (Cizre İlçe)

14.30 Batman Petrolspor-Kilis Belediyespor (Batman 16 Mayıs)

14.30 Bingöl Belediyespor-Antakyaspor (Bingöl Şehir)

14.30 Nusaybin Demirspor-Aksarayspor (Nusaybin İlçe)

2. Grup
-----

6 Nisan Pazar:

14.30 Bulancakspor-Bağlum Belediyespor (Bulancak İlçe)

14.30 Tokatspor-Keçiörengücü (Tokat Gaziosmanpaşa)

14.30 Gümüşhanespor-Ünyespor (Yenişehir)

14.30 Ankara Demirspor-Ofspor (Cebeci İnönü)

14.30 Çorumspor-Gazi Belediyespor (Turhan Kılıççıoğlu)

3. Grup
-----

6 Nisan Pazar:

14.30 Aydınspor-Muğlaspor (Mukan Perinçek)

14.30 Tavşanlı Belediyesi TKİ Linyitspor-Yeni Burdur Gençlikspor (Tavşanlı İlçe)

14.30 Akhisar Belediyespor-Konya Şekerspor (Akhisar İlçe)

14.30 Torbalıspor-OYAK Renault (Torbalı 7 Eylül)

14.30 Denizli Belediyespor-Balıkesirspor (Doğan Seyfi Atlı)

14.30 Nİlüfer Belediyespor-Aliağa Belediyespor (Veledrom İç Saha)

14.30 Yeni Ereğlispor-Ispartaspor (Ereğli Atatürk)

14.30 Altınordu-Kütahyaspor (Alsancak)

4. Grup
-----

Yarın:

14.30 Anadolu Üsküdar 1908-Bursa Merinosspor (Vefa)

6 Nisan Pazar:

14.30 Orhangazispor-Yalovaspor (Orhangazi İlçe)

14.30 Lüleburgazspor-Bilecikspor (Lüleburgaz 8 Kasım)

14.30 Mustafakemalpaşaspor-Darıca Gençlerbirliği (Mustafakemalpaşa)

14.30 Zonguldakspor-Beykoz 1908 (Karaelmas Kemal Köksal)

14.30 Yıldırım Bosnaspor-Körfez Belediyespor (Bayrampaşa Çetin Emeç)

14.30 Gölcükspor-Orhangazi Gençlerbirliği (İhsaniye)

14.30 Küçükçekmecespor-Beylerbeyi (Küçükçekmece)

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

Görüş Bildir Bizimle Paylaş