DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

Elon Musk: Kitlesel yok oluşumun tek kurtuluşu başka gezegenlere taşınmak

Tesla'nın CEO'su Elon Musk, sosyal medya hesabı Twitter'da bir gönderiye yaptığı yorumla tüm dikkatleri üzerine çekti. Musk, kitlesel bir yok oluşun tek çözümünün bir başka gezegen olduğunu söyledi.

4 Ay Önce
2022-01-17 10:10:26

Tesla'nın CEO Elon Musk, kitlesel yok oluş ve çözümü ile ilgili yaptığı son açıklamalar dikkat çekti.

Musk, yeni açıklamalarını kişisel sosyal medya hesabı Twitter'da bir gönderiye yorum yaparak gerçekleştirdi.

Musk'ın kitlesel yok oluş üzerine söyledikleri oldukça çarpıcı bulundu. Milyarder, olası bir kitlesel yok oluşta insanlığın hayatta kalamayacağını, bu durumun tek bir çözümü olduğunu söyledi.

Twitter'da 'Massimo' adlı hesabın ''Birçok uzman, insan faaliyetlerinden kaynaklanan bir 6. kitlesel yok oluş krizinin sürmekte olduğu konusunda uyarıyor'' paylaşımının altına yorum yapan Musk, şunları yazdı:

"Kitlesel yok oluşta insanlığın yüzde yüzü yok olacak. İnsanların dünyada kalarak kitlesel yok oluştan kaçma imkanları yok.''

Musk daha sonra insanların kitlesel yok oluştan kaçmaları için tek çıkış yolunu verdi. Musk, "İnsanlar kitlesel yok oluştan kaçmak istiyorlarsa, başka gezegenlere taşınmak zorundalar.'' dedi.

Ekran Resmi 2022-01-17 10.32.13 .

YORUMLAR (1)

Akçaabatlıselçuk

SORUN SİZİN AKILLI OLUŞUNUZDA DEĞİL AKLINIZI insanlar üzerinde nasıl kullandığınız ,HAVA KİRLİLİĞİ ve İNSAN ZULMÜNÜN LİDER VE ÖNDERLERİ ÇİN ,AB ,ABD dir .SORUNUN ASIL TA KENDİSİ BİZLER DEMESİ GEREKİRKEN MUS ne ise İNSANLARI KANDIRIYOR

Görüş Bildir Bizimle Paylaş