DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

Tepki çeken bir atama daha! Bir haftada üçüncü büyük maçını yönetecek

Hakem atamalarıyla ilgili tepki çeken bir atama daha gerçekleşti. Cuma günü Kasımpaşa-Beşiktaş, cumartesi günü Trabzonspor-Adana Demir maçında VAR hakemi olan Atilla Karaoğlan, Fenerbahçe-Rizespor karşılaşmasında da VAR'ın başında olacak.

2 Ay Önce
2021-12-05 14:23:53

Ünlü yorumcu Rıdvan Dilmen'in önceki gün hakem atamalarıyla ilgili skandalı gündeme getirmesinden sonra, tepki çeken bir atama daha gerçekleşti.

Spor Toto Süper Lig'de bugün oynanacak kritik Fenerbahçe- Rizespor maçında yine sürpriz bir atama görüldü. 19.00'da başlayacak mücadelede hakem Zorbay Küçük. VAR'da ise dikkat çeken atamalar yapıldı.

3 GÜN ÜST ÜSTE

Cuma günü Kasımpaşa- Beşiktaş, cumartesi Trabzonspor- Adana Demirspor maçlarında VAR'da olan Atilla Karaoğlan, Kadıköy'deki Fenerbahçe-Trabzonspor maçında da VAR'da görev yapacak. Karaoğlan 3 günde dinlenmeden, 3 büyük maç yönetmiş olacak.

RIDVAN DİLMEN ELEŞTİRMİŞTİ

TRT Spor'da yayınlanan Yüzde yüz futbol programında Kasımpaşa-Beşiktaş maçını değerlendiren ünlü yorumcu Rıdvan Dilmen, hakemler hakkında kamuoyunu sarsan açıklamalarda bulunmuştu.

Sürekli aynı hakemlere maç verilmesini eleştiren Dilmen, "500 tane hakem var. 10:00 - 12:00 - 14:00 - 16:00 bir hakem orta hakem ve yardımcı olarak üst üste maçlara çıkıyor. Neden bunu yapıyorsunuz? Bakın daha fena örnek vereyim. Emre Erdoğan diye bir hakem var. Sabah 09:30'dan başlayıp akşama kadar maç yönetmiş. 83 milyon nüfus!' 500 hakem! 500 gözlemci! Rezalet... Skandal... Futbolun haline bakın ya" ifadelerini kullanmıştı.

.

YORUMLAR (1)

Su uyur

Niye rahatsız olmuş ? İşine gelmeyince VAR'ın fişini mi çekmiş? Niye GS,FB maçının hakemlerine takılmamış? Çünkü onlar süperdi tabi.

Görüş Bildir Bizimle Paylaş