DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

'Müslüman olan CHP'ye oy vermez'

Eski yaşantısına tövbe eden ve hayatını farklı bir çizgide sürdüren Yaşar Alptekin Yeni Akit gazetesine konuştu ve çok tartışılacak şu açıklamalara imza attı.

7 Yıl Önce
2015-06-01 23:34:33

Eski manken Yaşar Alptekin, "Ben Recep Tayyip Erdoğan'ı seviyorum kardeşim. Erdoğan hakkında kim ne derse desin, Allah benim ömrümden alsın onun ömrüne katsın... Erdoğan'a ömrümü veririm" dedi.

MÜSLÜMAN OLAN CHP'YE OY VERMEZ

Ayrıca "Bir Müslüman nasıl CHP'ye oy verir" diyen Alptekin, "Hem Müslüman'ım diyorsun hem de CHP'ye oy veriyorsun. Müslüman olan CHP'ye oy vermez" açıklamasında bulundu.

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

abdullah

doğru söze ancak 'eyvallah' denir...chp'ye oy vermek, bir müslümanın iman ettiği değerlerle bağdaşmaz...oy verenler için ise ancak şu söylenebilir: iman ettikleri değerleri bilmiyorlar demektir.. iman ettikleri mübarek kitap kuranı okurlarsa ve anlamaya çalışırlarsa bu hakikati görürler..

Azizan

Allah aşkına şu adamı çıkartmayın kardeşim. Mütedeyyin camiada boynunda tesbihle dolaşan başka kimse varmı? Tamam kalpleri Allaj bilir ama bununki de belli ediyor be kardeşim. Gidecek yer kalmayınca bizim camiaya sığındı

ahmet mete

chp'ye oy verenler mürted mi olmuş olur o zaman. Chp hristiyan yada ateistlerin oluşturduğu bir topluluk mu? Bu nasıl bir hastalıklı bakış açısıdır. Bu nasıl sakat bir müslümanlık yorumudur. Allah sizin gibileri islah etsin asıl. Bir kişi chp ye oy verdi diye müslümanlığı sorgulanacak. Ne günlere kaldık Yarabbim ya.

seyyari

sonradan göreme müslüman bu kadar olur herhalde. memleketi feto ile beraber soyup soğana çeviren ,bütün ihalelerden bilal oğlana pay aktarılan yandaşa hertürlü imkanı sunan milyar dolarklık rüşvetleri sıfırlayamayan bakara makara diye dinle alay edenlerin baş tacı edildiği 700 000 dolarlık saat takanlara verilen oy islami olacak diğerlerine verince islami olmayacak öylemi yaşar efendi. sen git önce bir imanını tazele gerçek müslüman olmayı bir öğren sonra atıp tutmaya başla.

xxxx

Müslümanim diyen bir kimse Sandiga gidipde imanini oraya

Görüş Bildir Bizimle Paylaş