DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

Milli Araştırma'dan seçim anketi: Fatih Erbakan yüzde 51,5 ile cumhurbaşkanı seçilecek

Milli Araştırma'ya göre bugün seçim olsa Fatih Erbakan yüzde 51,5 ile cumhurbaşkanı seçilecek.

1 Ay Önce
2021-09-21 14:22:14

Milli Araştırma adlı bir anket şirketi, Cumhurbaşkanlığı seçim anketi yaptı. Ankette çıkan sonuç şaşırtıcı oldu. Milli Araştırma'ya göre bugün seçim olsa Fatih Erbakan yüzde 51,5 ile cumhurbaşkanı seçilecek.

Milli Araştırma adlı bir anket şirketi, Cumhurbaşkanlığı seçim anketi yaptı. Ankette çıkan sonuç şaşırtıcı oldu. Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan açık ara favori görünüyor. Erbakan'ın oy oranı yüzde 51,5 olarak görünen ankette, ikinci sırada yüzde 26,5 ile Mansur Yavaş, üçüncü sırada yüzde 19,5 ile Recep Tayyip Erdoğan ve dördüncü sırada yüzde 2,5 ile Muharrem İnce görünüyor.

İşte o anket:

Başlıksız-2_18

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (4)

Aydın

Siz adamı güldirisiniz

Seyit

Anket, partinin genel merkezinde yapılmış olabilir.

Osman

Ula bu kediyse ciğer neredeUla bu cigerse kedi nerede

milligörüş

Yeniden refah partisinin ülkeyi şaha kaldıracak projeleri kitap haline getirdiğini biliyormusunuz? Bilmiyorsunuz çünkü bütün tv kanalları adamı yayına çıkarmıyor. Çok nadir olarak bir iki kere sanırım habertürke cıkmıstı beyaz tv ye de bi okadar. Gerçeklerin konuşulması istenmiyor.... Ayrıca alta yeniden refah partisi milli kaynak paketleri pdfni bırakıyorum. Bir iki sayfada olsa okuyun bilgilenin......

SON VİDEOLAR

Görüş Bildir Bizimle Paylaş