DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

DOLAR

15,9157 ₺

EURO

16,8379 ₺

ALTIN

944,64 ₺

BİST

2.372,35 ₺

Karamollaoğlu’ndan teşekkür listesi: Sadece bir lider listede yok!

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, görmüş olduğu koronavirüs tedavisi sırasında kendisini arayanların yer aldığı bir teşekkür listesi yayımladı.

4 Ay Önce
2022-01-18 07:29:45

Koronavirüse yakalanan ve bir süre hastanede tedavi gören Karamollaoğlu tedavisi sırasında kendisini arayarak geçmiş olsun diyen siyasi liderlere bir teşekkür mesajı yayınladı.

Aralarında Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan'ın da olduğu siyasi parti liderlerine, eski cumhurbaşkanı Abdullah Gül'e, Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş'a ve bakanlara geçmiş olsun dilekleri için teşekkür eden Karamollaoğlu, doktorlarına ve hastane personeline de teşekkürlerini iletti.

İlanda TBMM'de grubu bulunan 5 siyasi parti içerisinde sadece MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'ye teşekkür edilmediği dikkat çekti. AK Parti, CHP, HDP ve İYİ Parti liderlerine teşekkür edilen ilanda Bahçeli'nin yer almaması, MHP liderinin Karamollaoğlu'na geçmiş olsun telefonu açmadığı şeklinde değerlendirildi.

Başlıksız-1_79

FJTStd-XwAI5zLc

4 Ocak'ta hastalığa yakalanan ve 9 Ocak'ta hastaneye kaldırılan Karamollaoğlu 14 Ocak'ta taburcu edilmişti.

.

YORUMLAR (2)

Kadirbey

Listeyi inceledim Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Mustafa Destici bey ile Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli bey yok ancak haberi hazırlayan kişiler ne hikmetse BBP Genel Başkanını görmediler...

aga

Duruş önemli. Bahçelinin duruşunu ve tavrını tebrik ederim.

Görüş Bildir Bizimle Paylaş